Reklamsız Sözcü

Serdar viski değil çay içecek

Evli ünlüler arasına katılmak için gün sayan Serdar Ortaç, radikal kararlarını seyirciyle paylaştı.

android-time 10:30
Serdar viski değil çay içecek
Evli ünlüler arasına katılmak için gün sayan Serdar Ortaç, radikal kararlarını seyirciyle paylaştı.

Bir süre dinlenmek ve çıkaracağı albüme yoğunlaşmak istediğini belirterek programlarına ara veren Serdar Ortaç 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sahne suskunluğunu bozdu. Son sahne programını 2,5 ay önce ‘Sahne İstanbul'da yapan Serdar Ortaç 14 Şubat Sevgililer Günü'nde hayranlarıyla aynı mekanda buluştu.

ALDATMAK KÖTÜ BİR ŞEYDİR

Ünlü sanatçı programının başında herkesin Sevgililer Günü'nü kutladı ve ‘Allah tüm sevenleri birbirine kavuştursun ve o kadar mutlu olun ki gözünüzden sadece mutluluk yaşları aksın' dedi. Serdar Ortaç program boyunca sürekli seyirciyle konuştu ve çarpıcı açıklamalar yaptı. Ortaç; ‘Cloe'den önce de yeşil gözlü bir sevgilim vardı, Litvanyalı'ydı. Tam 4 yıl süründürdü beni' dedi. Ayrıca; ‘Aldatmak kötü bir şeydir. Ben sevdiğimi asla aldatmam. Kimse beni evlilik kararımdan vazgeçiremez' diye konuştu.

Serdar Ortaç konuşmalarına devam etti;

‘Bu sene artık sahneleri bırakıyorum. Artık sadece büyük konserler vereceğim' dedi. Alkolü bırakmaya da oldukça niyetli olduğunu ifade eden ünlü sanatçı; ‘Artık viski değil çay içeceğim' diye ekledi. Serdar Ortaç sahnede kendi bestelerinin yanı sıra ayrıca; ‘Melekem, Mısırı kuruttun mi? Ankara'nın Bağları gibi sevilen türkü ve şarkıları da söyledi.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more