Sözcü Plus Giriş
GALERİ Sultan'a yakışır doğum günü! 3 Kasım 2014 13:38
1 Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hatice Sultan rolü ile büyük hayran kitlesi yakalayan Selma Ergenç 36. doğum gününü kutladı. Dizideki yakın arkadaşı Nur Fettahoğlu'nun Rumeli Hisarı'ndaki boğaz manzaralı evinde kutlayan oyuncuyu birçok arkadaşı yalnız bırakmazken, parti adeta yıldızlar geçidine döndü. 1 Kasım doğumlu olan Selma Ergenç'e Nur Fettahoğlu-Levent Veziroğlu ev sahipliği yaparken, Muhteşem Yüzyıl dizisinde birlikte rol aldığı arkadaşları da yalnız bırakmadı. SOZCU / Evren ABDULLAHOĞLU
2 Milli yıldızımız Arda Turan'dan ayrıldıktan sonra İbrahim Çelikkol ile aşk yaşamaya başlayan Sinem Kobal partiye sevgilisi ile katıldı.
3 6 aydır aşk yaşayan ikili parti çıkışında flaşların patlaması ile ne yapacaklarını şaşırdı. İbrahim Çelikkol, Sinem Kobal'ı elinden tutarak hızlıca aracına binmek isteyince demir kapının azizliğine uğradı.
4 Kapıyı açmakta zorlanan yakışıklı oyuncu zor anlar yaşarken, Kobal "Sakin ol" diyerek sevgilisini yatıştırdı.
5 Kobal'a ait araca binen ikilinin kendilerine özel şoför tuttukları ise dikkatlerden kaçmadı.
6 Can isimli çocuklarını kucaklarına aldıktan sonra gece hayatında görüntülenmeyen Sedef Avcı-Kıvanç Kasabalı çifti Selma Ergenç'i bu özel gününde yalnız bırakmadı. Partiye erken saatlerde katılan çift doğum günü pastası üflendikten sonra hediyelerini vererek oradan ayrılıp evlerinin yolunu tuttular.
7 Hamileliğinin 7 ayında olan Pelih Karahan eşi Bedri Güntay ile yakın arkadaşını yalnız bırakmadı.
8 Çocuk sahibi olmak için gün sayan ikili partiden en geç ayrılan isim oldu. Çıkışta muhabirlere kolay gelsin diyen Pelih Karahan...
9 Eli ile karnını tutarak olası bir sarsıntıyı önleyerek doğacak çocuğuna ne kadar dikkat ettiğini göstermiş oldu.
10 Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile aşk yaşadığı konuşulan güzel oyuncu Cansu Dere'de doğum günü partisine katılan isimlerden oldu. Son zamanlarda sıkça magazin sayfalarını süsleyen başarılı oyuncu parti çıkışında aşk iddialarını yanıtsız bıraktı. Hızlıca aracına binen Dere'nin bir hayli keyifli olduğu dikkatlerden kaçmadı.
11 Muhteşem Yüzyıl dizisinde sergiledikleri performans ile büyük beğeni kazanan Engin Öztürk ve Aras Bulut İymenli de Selma Ergenç'i yalnız bırakmayan isimlerden oldu.
12 Genç oyuncular gece 03:00'de partiden ayrılarak taksi ile oradan uzaklaştılar.
13
14
15
16