Aslı’cım yanıma gelir misin?

Çapkınlıkları ile evliliği sürekli sarsıntıda olan ve Günay Museyeva'dan boşanacağı haberleri çıkan Tolga Karel çapkınlıklarına ara vermiyor.

Aslı’cım yanıma gelir misin?

SOZCU / Evren ABDULLAHOĞLU

 

Oyuncu önceki gece 03:00’de Asmalımescit’teki Zilly Pera adlı mekanda iki bayan ile birlikte eğlendi. Mekandan bir hayli samimi olan ve sarmaş dolaş eğlenen Tolga Karel ise mekan çıkışında rahat tavırları ile görenleri şaşkına çevirdi.

Mekandan gece 04:30’da çıkan oyuncu bir anda basın mensuplarını karşısınad görünce “Ben gideyim arkadaşlar, beni tutmayın” dedi. Aslı isimli bayan ile mekanda sarmaş dolaş eğlenen oyuncu gazetecilerin birlikte sarmaş dolaş eğlendiniz sözüne şaşırarak “Onlar benim arkadaşım gerçekten inanın buna” dedi. Aslı isimli bayan kalabalık basın ordusu karşısında şaşkınlık yaşayınca 10 metre ileride bekledi. Tolga Karel birlikte eğlendiği Aslı isimli arkadaşına ise “Aslı’cım bir problem yok, yanıma gelir misin” diyerek taksiye bindirdi.

Sizi ilgilendirmez işinize bakın!

Hızlı adımlar ile taksiye binen Tolga Karel gazetecileri atlattığını düşünerek 100 metre ileride Çilek Pera isimli mekana gitti. Mekan içerisinde Aslı isimli bayan ile yine samimi görünlüler veren oyuncu mekanı sabah 06:00’da terk etti. Aşırı alkollü olan oyuncu arakya durmakta güçlük çekerken, kendisini görüntüleyen gazetecilere ise “Yeter artık arkadaşlar” diyerek sitem etti. Günay Museyava ile evlilikleri sallantıda olan Karel, muhabirlerin “Günay hanım ile birliktelik devam edecek mi? sorusuna ise sinirlendi. “Bu sizi ilgilendirmez, işinize bakın” diyen oyuncu yine aynı bayan arkadaşı ile birlikte taksi ile oradan ayrıldı. Taksiciye hızlıca gitmesini söyleyen Karel takip edilip, edilmediğinden emin olmak için yolda sağa çektirerek 5 dakika bekleyerek yoluna devam etti.

 

 

 

Loading...