Reklamsız Sözcü

Tolga’nın emanet arabası

Başarılı oyuncu Tolga Çevik Bebek’te lüks bir arabayla görüntülendi.

10:08 -
Tolga’nın emanet arabası

11 sezondur tamamen doğaçlama sergilediği “Arkadaşım Hoşgeldin” ile sahne performansıyla dikkat çeken ünlü komedyen Tolga Çevik, Mercedes marka yeni oyuncağıyla görüntülendi. Önceki gün Bebek'te bir mekana gelerek BKM yapımcısı Necati Akpınar'la bir araya gelen Tolga Çevik, gazetecilerin “yeni arabanız hayırlı olsun” demesi üzerine gülerek; “yok benim değil, emanet aldım, birazdan geri götürüp teslim edeceğim” dedi.

HAYAT SÜRPRİZLERLE GÜZEL

Öğlen saatlerinde geldiği mekanda BKM yapımcısı Necati Akpınar'la bir araya gelen Tolga Çevik, çıkışta medya mensuplarının sorularını yanıtladı. Oldukça neşeli olduğu gözlenen ünlü komedyen; “Uzun bir süredir Necati ağabeyle görüşemiyorduk, oturduk ve uzunuzun sohbet ettik” dedi. Yeni proje var mı sorusuna; “valla öyle bir şey yok, sadece sohbet amaçlı bir araya geldik. Sırf iş olmasın diye normal bir zamanda bir araya geldik.”diyen Çevik, “Arkadaşım Hoşgeldin” ile ilgili yöneltilen sorulara ise; “Arkadaşım Hoşgeldin” çok güzel  gidiyor ama sürpriz konusunda inanın ben de hiçbir şey bilmiyorum, orada bana her şey sürpriz oluyor, hiçbir şeyden haberim olmuyor.

Böyle daha güzel oluyor hayat” dedi. Gelenlerin sürpriz olması sizin için zor oluyor mu sorusuna; “hayır zor olmuyor, ben yıllardır böyle yaşıyorum zaten. Sürprizlerle güzel oluyor” dedi. Yeni arabası için “hayırlı olsun” diyen gazetecilere esprili bir dille “yok araba benim değil emanet, birazdan geri vereceğim” yanıtını verince gülüşmelere neden oldu.

 

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more