Reklamsız Sözcü

Türk sinemasının üç nesli Paris’te buluştu

Paris Büyükelçisi’nin ev sahipliğindeki davete ünlü isimler katıldı.

android-time 16:53
Türk sinemasının üç nesli Paris’te buluştu
Paris Büyükelçisi’nin ev sahipliğindeki davete ünlü isimler katıldı.

‘Paris'te Türk sinemasıyla randevu' öncesinde T.C. Paris Büyükelçisi Hakkı Akil'in ev sahipliğindeki resepsiyona T.C. Kültür ve Turizm Bakan yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Sinema genel müdürü Mesut Cem Erkul, Hülya Koçyiğit, Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ozan Güven, Tülin Özen, Pelin Batu ve Kıvanç Tatlıtuğ katıldı.

ESPRİLER HAVADA UÇUŞTU

SRP İstanbul’un 28 – 30 Kasım tarihlerinde gerçekleştirdiği Paris'te Türk Sinemasıyla Randevu’nun açılışı öncesinde T.C. Paris Büyükelçisi Hakkı Akil ve eşi İnci Akil’in elçilik rezidansında verdiği resepsiyonda Cem Yılmaz konukları esprileriyle kırdı geçirdi. Gecede Kıvanç Tatlıtuğ konukların ilgi odağı olurken, Pek Yakında ekibi de gecenin neşesine esprileriyle renk kattılar.

BİRAZ MORAL BULDUM

Bir süredir kızı Gülşah Alkoçlar’ın rahatsızlığı nedeniyle keyifsiz günler geçiren Hülya Koçyiğit, resepsiyonda “iki aydır hiç yüzüm hiç gülmüyordu. Sinemamızın Paris’te bu kadar iyi tanıtılması, Sayın Hakkı Akil ve eşi İnci Akil’in ev sahipliği ile Cem Yılmaz ve Hakkı Bey’in esprilileri karşısında biraz olsun moral buldum” dedi.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more