Yardımseverlik ayaktan başlar

Yazar ve ressam Karolin Fişekçi, kendisinden çok söz ettirecek bir açık arttırmaya imza atacak.

Yardımseverlik ayaktan başlar

Ressam ve yazar kimliklerini başarıyla taşıyan Karolin Fişekçi, son kitabı İtaatkar'ın tanıtımları sürerken bir sosyal yardım kampanyasına imza atmaya hazırlanıyor.

Bir resminde de kullandığı ayakkabısını internet üzerinden açık arttırmayla satacak olan Karolin Fişekçi, ayakkabı satışından gelen paranın yarısını bir kadın derneğine bağışlayacağını açıkladı.

Geride bıraktığımız yaz CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka'nın ayakkabı çıkışından ilham aldığını söyleyen Fişekçi, bu satıştan kendisine kalacak olan parayla daha fazla üretip daha çok bağışta bulunmayı ümit ediyor.

Özellikle magazin dünyasında ve sosyal medyadaki aktivist duruşu ve üretkenliğiyle dikkat çeken Karolin Fişekçi'nin bu yardım amaçlı açık arttırmasıyla, 22 Kasım'da başlayacak ve açık arttırma gittigidiyor.com adresi üzerinden gerçekleşecek.

SOZCU.COM.TR'ye özel olarak konuşan yazar ve ressam Karolin Fişekçi, bu arttırmayla ilgileneceklerin @kstones adlı twitter adresinden ya da itaatkar101@gmail.com maili üzerinden bilgi alabileceklerini belirtti. Fişekçi bu açık arttırmayla ilgili çektiği seksi videoyu da internet ortamında yayınlamıştı.

Karolin Fişekçi topuklu ayakkabısını satıyorKarolin Fişekçi topuklu ayakkabısını satıyor

Karolin Fişekçi'ye ilham veren ayakkabı polemiği şöyle gerçekleşti. CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, TBMM Genel Kurulu'nda kadınların mağduriyeti üzerinde yaptığı konuşma sırasında kendisine laf atan AKP'lilere ilginç bir tepkide bulunmuş,  ayakkabısına doğru eğilerek, “Valla şeytan diyor ki, çıkar şu ayakkabını fırlat, ama bir ayakkabıma bakıyorum, bir de sizlere. Değmez diyorum açıkçası” demişti.

Loading...