Reklamsız Sözcü

Erkek dediğin amuda kalkarak…

Son dönemin yükselen oyuncularından Yasemin Allen ideal erkek tarifini yaptı.

10:28 -
Erkek dediğin amuda kalkarak…

Son dönemin yükselen oyuncularından Yasemin Allen ideal erkek tarifini yaptı. ‘Şeref Meselesi' dizisinin oyuncusu Yasemin Allen dijital dergi adamintown.com'da ‘Erkek nasıl olmalı?' sorusunu yanıtladı. İşte magazin dünyasının güzel yüzü Allen'den enteresan yanıtlar: “Erkek dediğin Chanel'in erkek parfümleri gibi kokar. Motosiklete biner. Yeni şeyler denemeye açık olması önemli. Beraber sahil kenarı bir yere gidip dinlenebiliriz, ya da sabaha kadar eğlenip dans edebileceğimiz bir partiye gideriz.

MUTFAK BECERİSİ OLSUN

Özenle pişirilmiş, güzel olan her şeyi yer. Ben yemek yemeyi, yeni tatlar denemeyi severim. Mutfakta becerisi olması artıdır tabii. Beraber yemek pişirmekten ve hazırlamaktan hoşlanırım. Erkek dediğin şaşırtarak, özenerek, bazen de amuda kalkarak sever. Yerine göre giyinmeli. Bu çok hoşuma gider. Elbette ikimizin de daha rahat olduğu zamanlar olur.

 

Takım elbise taşıyabilen erkekler her zaman hoşuma gitmiştir. Güler, güldürür. ‘Kadına nasıl davranılır' başlığı altında öğrendiği kalıplaşmış yargılarla değil de değer verdiği bir insanı tanımaya çalışarak yaşar ilişkisini.”

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more