Sözcü Plus Giriş

Bağışıklık sistemini güçlendiriyor

Kışın havaların soğumasıyla birlikte deniz kenarı yürüyüşleri, orman koşuları pek mümkün olmuyor. Bunun yerini spor salonunda yapılan egzersizler alıyor.

17:12 -
Bağışıklık sistemini güçlendiriyor

Doğru spor merkezlerinde başarılı eğitmenlerle yapılan egzersizler, iyi bir kemik yapısı ve sıkı bir vücut vadediyor.

Peki neler yapmak gerekiyor?

Yazın aksine kışın kapalı salonlar daha tercih ediliyor. Kapalı salonlarda ise pilates kadınların vazgeçilmez egzersizleri arasına giriyor.

Sporu günümüz insanları, vakitlerini daha eğlenceli kılmak, motivasyon sağlamak, vücut geliştirmek ve kilo vermek gibi nedenlerle yapıyor.Performans ve kondisyonlarda iyi seviyede olmanızı sağlayan pilates egzersizleri, vücudunuzu kontrol edebilmenizi sağlıyor.Çalışırken yaşadığınız boyun ağrıları, eklem ağrıları ya da klavye kullanmaktan oluşan ağrılar, pilates egzersizleriyle son buluyor.
Pilates kasları esnetiyor ve stresi ortadan kaldırıyor. Yapılan araştırmalar sonucunda düzenli pilates yapanların bağışıklık sistemi kuvvetleniyor ve pilates yapmayanlara göre bu kişiler daha az hasta oluyor.

Pilates yapın, vücudunuzun kışında formda kalsın! Kış aylarının kasvetinden kurtulmak ve sağlıklı kilo vermek isteyenler pilates egzersizlerine başvuruyor.
Sadece zayıflamak amacıyla değil, dengeli bir duruş, iyi bir kemik yapısı için de pilates tercih ediliyor.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 17:13 01.02.2014
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more