Bu festivalde sağlık var!

Sağlıklı yaşam ve doğa tutkunları Naturel Beden ve Ruh Sağlığı Festivali'nde bir araya geliyor.

Bu festivalde sağlık var!


İstanbul Askeri Müze Harbiye Kültür Sitesi'nde 20-23 Kasım tarihleri arasında takip edilebilecek festival, bu yıl 15’inci yılında 29’uncu kez kapılarını açıyor. İnsan sağlığını beden-zihin-ruh bütünlüğü ile ele alan çağdaş yaklaşımı, uzmanlar kanalıyla anlaşılır bir şekilde işlemek ve insanları daha doğal, sağlıklı ve bilinçli yaşama yöntemleri hakkında doğru bilgilendirmeyi amaçlayan Naturel Festivali her yıl olduğu gibi bu yıl da çok sayıda renkli etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Festival, Astrolog Joni Patry’nin konuşmasıyla başlıyor. Dünyanın sayılı işadamları ve politikacılarının astrolojik danışmanlığını yapan, Türkiye’de gezi olaylarını, Afrika’da da Ebola salgınını bilen kişi olarak ünlenen Patry, festivalde Dünya, Türkiye ve İstanbul’a ilişkin 2015 yılı tahminlerini paylaşacak.

Festival katılımcıları ayrıca, 20 Kasım Perşembe günü Gülüm Pekcan’ın “Kum Saati” adlı interaktif dans etkinliğini, 21 Kasım Cuma günü, Turgay Başar’ın “Sese Yol Açan Hareketli Sohbet” isimli beden perküsyonu gösterisini, 22 Kasım Cumartesi günü Doç. Dr. Sinan Canan’ın “Neden Bir Beynimiz Var?” başlıklı konferansını, 23 Kasım Pazar günü Hakan Mengüç’ün “İçindeki Gücü Açığa Çıkart” başlıklı seminerini, Ahmet Yazman’ın “Aktif Meditasyon” etkinliğini, YogaŞala’nın “Ofis Yogası” başlıklı workshop programını takip edebilirler

Bunların yanı sıra festivalde; doğal sağlık ve tamamlayıcı tıp yöntemleri, kişisel gelişim, ekolojik yaşam bilinci, sağlıklı beslenme, organik ürünler, şifalı bitkiler, dernekler ve ilgili yayınlar gibi günlük yaşamımıza yansıyan doğal ürün ve hizmetlerin tanıtıldığı stantlar da yer alacak.

 

 

Loading...