Sahte doktor dikiş atmış

Göztepe Acil'de çalışan sahte doktor ameliyatlara da girmiş!

Sahte doktor dikiş atmış

Ali Haktan Yılman'ın, gaz kapsülüyle başından vurulan Avukat Tamer Doğan'ın başına 5 dikiş attığı ortaya çıktı. Avukat Doğan, “Kendisine ‘Dikiş izi kalmaz değil mi?' diye sorunca ‘Estetik dikiş attım, iz kalmayacak' yanıtını verdi” dedi

Habertürk’ün haberine göre; İstanbul Göztepe eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde aylarca doktormuş gibi hastalarla ilgilenen sahte doktor Ali Haktan Yılman, 7 Ekimde hastanenin acil servisine giden Avukat Tamer Doğan'ın başına dikiş atıp hatıra fotoğrafı çektirdi. Avukat Doğan, yaşadıklarını şöyle anlattı: “Kadıköy'de bir oturma eylemine katıldım. Polisin müdahalesi sonucu gaz fişeğiyle başımdan vuruldum. Baygınlık geçirdim ve yanımdakiler Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi'ne götürmüş. Kendime geldikten sonra adının Ali olduğunu öğrendiğim bir doktor kafama 5 dikiş attı. Tomografi sonuçlarını beklerken bu doktor beni taburcu ettiğini söyledi.”

Hastanede doktor kalmadıHastanede doktor kalmadı

‘ESTETİK DİKİŞ ATTIM'

Yılman ile sohbet ettiğini ifade eden Avukat Doğan, “Ailem ve arkadaşlarım da vardı. Doktor Ali ile hatıra fotoğrafı çektirdik. Annem, ‘Bu doktor bir garip' dedi. Haberden sonra annem aradı ve ‘Senin doktor sahte çıktı' dedi. Önce inanmadım ama fotoğrafa bakınca tanıdım. Sohbetimizde ‘Ali Bey iz kalacak mı?' diye sorduğumda, ‘Estetik dikiş yaptım, iz kalmayacak' yanıtını vermişti” diye konuştu.

Karşıyaka Devlet Hastanesi'nde skandal! Karşıyaka Devlet Hastanesi’nde skandal!

Sahte doktor Yılman, ünlülerin doktoru Doç. Dr. Halil Coşkun ile yan yana ameliyat kıyafetleriyle çekilmiş fotoğraflarıyla da gündeme geldi. Habertürk'e konuşan Coşkun, “Bana sosyal medya üzerinden ulaştı. ‘Hocam çalışmalarınızı yakından takip ediyorum, bir gün ameliyatınızı izleyebilir miyim?' dedi. ‘Olur' dedim. 2 ay önce yanıma geldi. İsmen bildiğim doktorların adlarını verdi. Hiç şüphelenmedim. Benimle ameliyathaneye girdi ve izledi. Sonra da çıkışta bir fotoğraf çektirdi” dedi.

 

Loading...