The Evil Within Türkiye’de

The Evil Within , dünya ile eş zamanlı olarak Türkiye'de satışa çıktı.

The Evil Within Türkiye’de

The Evil Within tüm dünya ile eş zamanlı olarak oyuncularla buluştu! Adı korku oyunları ile özdeşleşen Japon Shinji Mikami’nin yapımcılığını üstlendiği The Evil Within, dedektif Castellanos’un tek kişilik hayatta kalma mücadelesinde oynayanları iliklerine kadar korkutmaya aday!

Mikami’nin tasarladığı, Tango Gameworks stüdyolarından çıkan ve dünyaya Bethesda Zenimax tarafından dağıtılan oyun, Türkiye’de Bilkom ve Tradeks tarafından marketlere ulaştırılacak. Oyunun PC, Playstation 3 (PS3), Playstation 4 (PS4), XBOX 360 ve XBOX ONE için geliştirilen versiyonları bulunuyor.

Oyunseverler The Evil Within’de, vahşi bir seri cinayeti inceleyen Dedektif Sebastian Castellanos ile tanışacak. Araştırmaları sırasında gizemli ve kudretli bir güç ile karşılaşan ekip üyeleri tuzağa düşürülerek katledilince, bu katliama tanık olan Sebastian Castellanos, bilincini yitirerek ölülerin arasında, kan donduran yaratıkların cirit attığı, ürkütücü boyutta şiddetle dolu, bozulmuş farklı bir dünyada gözlerini açacak.

Korku türünde boşluk dolduruyor!

Büyük beklentilerle piyasaya çıkan oyunun arkasındaki en büyük güç, Japon oyun tasarımcısı ve yönetmen Shinji Mikami. Akılda kalıcı senaryolarıyla oyun dünyasına önemli içerikler katan Mikami, hayatta kalma/korku türünün unutulmayan ve hala hit olan yapımlarından, Resident Evil, Dino Crisis ve Devil May Cry’a da imza atmıştı. The Evil Within, Shinji Mikami’nin Resident Evil ekibinden ayrılmasıyla heyecanını yitiren korku türündeki oyun boşluğunu en iyi şekilde dolduracak.

hurriyet

Loading...