Gresso R1 en iyisi!

Titanyumdan üretilen Gresso R1 darbelere karşı ekstra dayanıklı.

Gresso R1 en iyisi!

Lüks akıllı telefon üreticisi Gresso, titanyumdan üretilen yeni akıllı telefonu Gresso Regal R1 modelini duyurdu.

Rusya merkezli lüks akıllı telefon üreticisi Gresso, titanyumdan üretilen yeni modeli Gresso Regal R1'i resmen duyurdu. 143.2×70.2×8.8mm boyutlarındaki R1, titanyumdan üretildiği için düşme ve bükülme gibi problemlere karşı ekstra dayanıklı. Elde üretilen telefon özenle tasarlanmış hatları, özel el işçiliği ve titanyum malzemeyle, tüm bakışları üzerine çekecek tasarıma sahip.

5 inç boyutundaki 1920x1080p çözünürlüğündeki ekranı kullanan Gresso Regal R1'ın ekranında Gorilla Glass teknolojisi kullanılmış. Telefonun ön bölümünde 5 mega piksel çözünürlüğünde kamera yer alırken, arka bölümünde 8 mega piksel çözünürlüğündeki kamera görev yapıyor. 2GB RAM ve 32GB dahili depolama alanıyla gelen telefonda 4 çekirdekli 1.5GHz işlemci bulunuyor. R1'de kullanılan işlemcinin üreticisiyse bilinmiyor.

Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemini kullanan telefon son dönemdeki birçok telefonun gerisinde yer alıyor. Lüks düşkünleri tarafından pek de umursanacağını düşünmediğimiz bu durum, lüks telefon üreticilerinin sıkça tercih ettikleri bir tutum. Sadece 999 adet üretilecek olan Gresso Regal Regal R1, 3000 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Her model seri numarası ve kaç numaralı telefon olduğu titanyum arka kapağa özel olacak işlenecek. Gresso Regal R1 modelini 3000 dolar verdiğiniz takdirde Türkiye'den de sipariş verebilmeniz mümkün

donanimgunlugu

 

Loading...