Huawei G7 Türkiye’de

Huawei G7 satışa sunuldu, Mate7 ocak ayında Türkiye’de.

Huawei G7 Türkiye’de

Huawei G7 ve Mate7'nin Türkiye lansmanları gerçekleştirildi. Bu iki modelden Huawei G7 iki günden fazla dayanan batarya, 64-bit işlemci, metal gövde gibi özelliklerle dikkat çekerken, Mate7 ise 6 inç ekranı, güçlü olarak nitelendirilen işlemcisi ve parmak izi okuyucusuyla büyük ekran deneyimi, performans ve güvenliği bir arada isteyenlere hitap ediyor.

Huawei G7'nin nano döküm teknolojileriyle tek parça olarak üretilen metalik gövdesi 7,6 milimetre inceliğe ve 165 gram ağırlığa sahip. Dengeli yapısı sayesinde tek elle rahatça kullanılabilen Huawei G7, 5,5 inçlik HD çözünürlüğündeki ekranı, 4G LTE Cat4 bağlantı yeteneği ve 13 megapiksellik arka kamerasıyla iş ve eğlenceyi bir araya getiriyor.

Huawei G7, Qualcomm'un 4 çekirdekli 1.2 GHz 64 bit işlemcisi ve 3.000 mAh kapasiteli lityum polimer bataryayla donatıldı. Diğer birçok akıllı telefondan farklı olarak Huawei G7'nin bataryası normal kullanımda 2 günden, yoğun kullanımda 1 günden fazla güç sağlıyor. Dünyadaki tüm GSM altyapılarıyla uyumlu olan Huawei G7, kendi sınıfında ideal fonksiyon ve kullanışlılığı bir araya getiriyor.

Huawei G7, kaliteli fotoğraflar için 28 milimetrelik geniş açı BSI lensle donatılmış 13 megapiksel arka kamera ve 88 derecelik çekim açısıyla 5 megapiksel ön kameraya sahip. Kamerada ayrıca ses azaltma tuşuna iki kez basıldığında aktif olan anında çekim özelliği, elle odak ayarı ve bağımsız ışık ölçümü gibi özellikler de bulunuyor.

 

Loading...