Sözcü Plus Giriş

Dünyanın önde gelen mobil platformu LINE, 100 milyon indirmeye ulaşan LINE Camera'nın başarısını kutlarken bir yandan da kullanıcıların kendilerini en iyi şekilde ifade edebilecekleri uygulamalar sunmaya devam ediyor.

2012 Nisan ayında piyasaya sürülen LINE Camera, piyasaya sürüldükten yalnızca 17 ay sonra dünya genelinde 50 milyondan fazla indirilmişti. LINE Camera'nın bu başarısında Timer Shot, Touch Shot, and Grid View özellikleri gibi kapsamlı fotoğrafçılık araçlarının yanı sıra mevcut kamera uygulamaları arasında en çok dekoratif öğe sunan uygulama olması da büyük rol oynamıştı. Fotoğraflarda kullanılabilecek 5.000'den fazla tasarım aksesuarı, 100'den fazla çerçeve ve font seçeneği bulunan LINE Camera'ya sonradan eklenen ve kullanımı kolay rötuş araçlarının bulunduğu “Beauty” özelliği ile birçok fotoğrafı bir araya getiren “Collage” özelliği de kullanıcıların beğenisini kazanmıştı.

LINE Camera'nın 100 milyon indirme rakamını aşmasını kutlayan LINE, kullanıcılarına ücretsiz sticker seti hediye ediyor. Kısa videolar hazırlama ve hazırlanan videoların arka planlarına müzik koyabilme imkanı veren LINE'ın SnapMovie (Şipşak Video) özelliği artık ayrı bir uygulama olarak sunuluyor. Geliştirilen uygulamada artık videolara 9 farklı efekt ve başlık ekleme olanağı da bulunuyor. Kullanıcıların kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerine olanak sağlayan LINE uygulamalarında hazırlanan video ve fotoğraflar LINE'ın yanı sıra Facebook, Twitter gibi sosyal medya kanallarında da paylaşılabiliyor.