Logitech AnyAngle ile konforlu kullanım

iPad Air 2 ve iPad mini için en rahat açıda görüntüleme ve kullanım kolaylığı sunan yeni koruma kılıfı Logitech AnyAngle tanıtıldı.

Logitech AnyAngle ile konforlu kullanım

Logitech AnyAngle, en rahat açıda görüntüleme ve kullanım kolaylığı ile kullanıcıların değişen ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt veriyor.

Logitech AnyAngle'ı diğer aksesuarlardan ayıran en önemli özelliği, dahili, gizlenmiş menteşesi ile 50 derece aralığında, eğilmeden ve kaymadan iPad'i belirlenen açıda sabit tutabilmesidir. iPad'in tam arkasında yer alan menteşe, dik veya yatay pozisyondayken kusursuz, minimalist bir görünüm sağlıyor. Mıknatıslar, iPad'in arkasındaki menteşeyi sağlamlaştırarak sabit durmasını sağlıyor, böylece ayarladığınız açı bozulmadan iPad'i hareket ettirebiliyorsunuz.

iPad Air 2'nin ince ve hafif görünümünü tamamlamak için özel olarak tasarlanan Logitech AnyAngle, kauçuk yapısı ile iPad'i her türlü darbe ve düşmelere karşı koruyor. Ön kapaktaki gizli mıknatıslar ile güvenli şekilde kapanan kılıf, iPad'inizin ekranını çizik ve çatlamalara karşı korur. Logitech AnyAngle'ın siyah, mavi ve mor renk seçeneklerinden tarzınıza uygun olanı seçerek fark yaratabilirsiniz.

Loading...