Sözcü Plus Giriş

Ne kadar para harcadığınızı gösteren saat!

Normal akıllı saatler mesajlarınızı, e-postalarını ve kaç adım gittiğinizi takip ederken, Cash ise kaç para harcadığınızı takip ediyor.

Güncellenme: 12:06, 26/09/2014
Ne kadar para harcadığınızı gösteren saat!

Akıllı saatler çoğaldıkça “Cash” gibi ilginç örnekler görmeye başlıyoruz. Bu akıllı saat normallerinden biraz farklı, her gün ne kadar para harcadığınızı ve aylık bütçenize uyup uymadığınızı kontrol ediyor. Dolayısıyla aslında bildiğimiz anlamda bir akıllı saat pek sayılmaz.

Cash ile e-postanızı veya mesajlarınızı da takip edemiyorsunuz. Ama size harcamalarınız ile ilgili bilgi verebiliyor, hatta nereden neyi kısmanız gerektiği konusunda yardım bile ediyor. Günlük her harcamanızı hemen Cash akıllı saate yazıyor ve bir kategori seçiyorsunuz. Saatle beraber gelen akıllı telefon uygulamasında da aylık bütçenizi girebiliyorsunuz.

Akıllı telefonlarda tonla aylık bütçe kontrol uygulaması var ama çoğu sıkıcı ve karışık programlar. Cash ile anında çeşitli bilgiler alabiliyor, hangi kategoride ne kadar para harcamışsınız görüyorsunuz. Ayrıca bu saat piyasadaki çoğu benzerine göre çok şık. Her türlü kıyafetinizle uyum sağlayacak üç farklı kayışı var ve eğer isterseniz küçük bir stylus ile de kullanabiliyorsunuz.

Cash akıllı saat bu hafta piyasaya çıkıyor, eğer ilgilendiyseniz ürünün web sitesinden 139 Dolar'a ısmarlayabilirsiniz.