Reklamsız Sözcü

Samsung’un yeni serisi Galaxy E olacak

Galaxy A'nın ardından yeni akıllı telefon serisi Galaxy E ile devam edecek.

android-time 10:59
Samsung’un yeni serisi Galaxy E olacak
Galaxy A'nın ardından yeni akıllı telefon serisi Galaxy E ile devam edecek.

Samsung Galaxy E telefon serisi ile yola devam ediyor.Bu yıl duyurduğu akıllı telefon sayısını önümüzdeki yıl ciddi oranda azaltacağını açıklayan Samsung, aynı zamanda tek harfli adlandırma sistemine de geçiş yapacak. Bu şekilde kullanıcıların cihaz takibini daha kolay yapmasını sağlayacak Samsung, bilindiği üzere kısa süre önce Galaxy A serisi telefonların duyurusunu gerçekleştirdi. Güney Koreli üreticinin bir diğer akıllı telefon serisi ise görünüşe bakılırsa Galaxy E olacak.

SM-E500F model numarasına ait bir Samsung telefonu Hindistan'ın ithalat izleme sitesi Zauba'da göründü. Exxx kesinlikle Samsung'un yeni bir telefon serisi olacak ve bu serisi Galaxy E olarak isimlendirilecek.

SM-E500F'nin donanımına dair herhangi bir bilgi verilmiyor, ancak cihazın giriş seviyesinde konumlandırılması muhtemel görünüyor.

Samsung ayrıca önümüzdeki yıl kullanıcıların daha yoğun ilgi gösterdiği giriş ve orta seviye telefonlara odaklanacak, bu sebeple SM-E500F Samsung'un uygun fiyatlı akıllı telefonlarından biri olacaktır.

 

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more