Sözcü Plus Giriş

EA Games oyunun bu pozisyonunu koruyabilmek için FIFA'nın her yeni sürümünde oyuncuları tatmin edecek yenilikler sunmayı hedefliyor. FIFA 15 Demo ise bu yenilikleri bizlere başarılı bir şekilde sunuyor.

FIFA 15 ayrı bir indirme linki olarak yayınlanmadığı için EA Games'inOrigin aracı kullanılarak bilgisayarlara indirilmelidir. Bu nedenle İndir butonuna bastığınızda Origin sayfasına yönlendirileceksiniz. FIFA 2015 Demo bu özelliklere göz atabilmek ve oyunun tam sürümü çıktığında satın alma kararı verebilmek için oldukça yeterli bir deneyim sunuyor diyebilirim. FIFA'yı takip edenler FIFA 15 Demo'yu indirerek yeniden yeşil sahalara en güzel şekilde dönüş yapabilirler.

Elbette oyun piyasaya çıktığında çok daha fazla takıma ve oyuncuya ev sahipliği yapacak ancak dilerseniz takımları tartışmak yerine oyunda dikkatimizi çeken yeniliklere göz atmaya devam edelim. FIFA 15′in grafiklerine göz attığımızda, şu anda piyasada mevcut olan tüm futbol oyunlarından çok daha yüksek kalitede görselleri sunabildiğini görebiliyoruz. Işıklandırmalardan tutun da oyuncuların tasarımlarına, sahaya, seyircilere ve hava durumuna kadar tüm grafik öğeleri emek verilerek tasarlanmış. Ayrıca oyunun ses efektleri ve sizi maç havasına sokacak tüm öğeler de çok başarılı bir şekilde kullanılarak atmosfer gerçek bir stadyuma dönüştürülebilmiş.