Sözcü Plus Giriş

Akıl almaz ölüm

Otomobilde sohbet ederken egzoz gazından öldüler

22:10 -
Akıl almaz ölüm

IĞDIR’da garajda otomobil içinde oturup sohbet eden 23 yaşındaki Ali Paşa Gani ile 22 yaşındaki İzzet Türksever egzozdan çıkan dumandan zehirlenerek öldü.

Olay Iğdır’ın Alipaşa Mahallesi’ndeki Ahıska Konutları’nda meydana geldi. Balıkesir Üniversitesi öğrencisi Ali Paşa Gani, kendisine ait 76 AS 004 plakalı otomobilde arkadaşı İzzet Türksever ile dün akşam geç saatlerde garajda çalışır haldeki araç içerisinde oturarak sohbet etti. Bir süre sonra egzozdan çıkan dumandan zehirlenen iki arkadaşın cesedini bu sabah garaja gelen Ali Paşa Gani’nin ablası buldu. Çığlıklar üzerine garaja koşan Gani’nin yakınları 112 Acil Servisi’ni çağırdı. Yapılan muayenelerinde her iki gencin öldüğü anlaşıldı.

İhbar üzerine sevk edilen polisler çevrede güvenlik önlemi alarak araştırma yaptı. Otomobilden çıkarılan gençlerin cesetleri ambulansla Iğdır Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ali Paşa Gani ile İzzet Türksever’in cenazeleri otopsi yapılacak üzere Trabzon Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Gençlerin yakınları gözyaşlarına boğuldu.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more