Sözcü Plus Giriş

Maçta büyük kavga!

Amatör lig maçında çıkan olaylarda polis amiri yaralandı.

22:22 -
Maçta büyük kavga!

Şırnak’ın Cizre ilçesinde Cizrespor ile Mardinspor arasında oynanan Amatör Bölge ligi maçından sonra olaylar çıktı. Polisin gaz bombası kullandığı olaylar sırasında bazı taraftarlar ile bir polis amiri yaralandı.

Cizre şehir stadyumunda bugün Amatör Futbol Ligi Bal gurubunda şampiyonluk mücadelesi veren Cizre Basraspor ile Mardinspor arasında oynanan futbol maçı davul zurnalar eşliğinde güzel görüntülerle başladı. Cizre şehir stadyumundaki maçta ev sahibi takımın Cenk’in attığı gol ile 1-0 kazandığı maçtan sonra olaylar çıktı. Önce futbolcular arasında sahada çıkan olaylar daha sonra tribünlere sıçradı. Stadyumun savaş alanına döndüğü Cizre ilçesinde polis olaylara gaz bombaları ile müdahale etti. Çıkan olaylarda bazı taraftarlar ile bir polis amiri yaralandı. Bazı taraftarlar sahaya atlayarak futbolcuları dövmek istenken, bazı taraftarda koltukları söküp sahaya attı.

Yaşanan olaylar nedeni ile Mardinspor kafilesi yaklaşık yarım saat boyunca sahada mahsur kaldı. Taraftarların dağılmasının ardından futbolcular çevik kuvvet polisleri arasında soyunma odasına girebildi.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more