Reklamsız Sözcü

Yumruğu yedi bıçağa sarıldı!

Uzaklaştırma kararı bittiğini gün kendisini döven erkek arkadaşını bıçakladı!

android-time 00:04
Yumruğu yedi bıçağa sarıldı!
Uzaklaştırma kararı bittiğini gün kendisini döven erkek arkadaşını bıçakladı!

Adana’da 27 yaşındaki Çiğdem U., ayrılmak istediği için kendisini sokakta döven erkek arkadaşı 39 yaşındaki Ahmet D.’yi bıçakla yaraladı.

Olay, merkez Seyhan İlçesi Çınarlı Mahallesi’nde saat 11.15’de meydana geldi. Ahmet D., bir süre önce kendisini terk eden kız arkadaşı Çiğdem U. ile kent merkezindeki 121 sokak içerisinde karşılaştı. İkili arasında çıkan tartışmanın ardından Ahmet D., iddiaya göre Çiğdem U.’yu yumrukladı. Darp edilen Çiğdem U. da üzerinde taşıdığı bıçağı çıkararak Ahmet D.’yi yaraladı. Sağ dizinden, sol koltuk altından ve göğsünden aldığı bıçak darbeleriyle yaralanan Ahmet D., yaklaşık 10 adım attıktan sonra yere düştü. Çiğdem U. da, aldığı yumruk darbeleri sonucu olduğu yere yığıldı.

Sokakta yatan yaralılara ilk müdahaleyi polis ekipleriyle, vatandaşlar yaptı. Olay yerine gelen ambulans, kan kaybeden Ahmet D.’ye müdahalede bulundu. Sağlık durumum ciddi olduğu bildirilen Ahmet D. ambulansla Numune Hastanesi’ne kaldırıldı.

UZAKLAŞTIRMA CEZASI O GÜN BİTMİŞ
Olay yerine yaralı kadın için de ambulans istendi. Ambulans gelene kadar, yaralı kadına kız arkadaşları müdahale etti. Arkadaşları, kadının yakınlarına ulaşmaya çalışırken bir yandan da elini yüzünü yıkayıp, yarasını kontrol etti. Baygın haldeki kadın da ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Çiğdem U.’nun arkadaşları, genç kadının gördüğü şiddet sonucu erkek arkadaşından ayrıldığını, 3 ay önce verilen uzaklaştırma cezasının da bugün bittiğini ileri sürdü.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more