Kanye West tasarımları sokakta

Deni Kirkova, ABD’li rapçi Kanye West’in tasarladığı kıyafetlerin benzeriyle sokakta yürüme deneyi yaptı

Kanye West tasarımları sokakta

Kanye West, New York Moda Haftası kapsamında Adidas için Yeezy adlı bir koleksiyon tasarlamış ve ten rengi kıyafetler ve yarım kesim üstler kullanmıştı.

Kimi eleştirmenlerin övgü yağdırdığı, kiminin de beğenmediğini dile getirdiği kıyafetle Londra sokaklarında gezen 24 yaşındaki Daily Mail gazetesinin Femail bölümü yazarlarından Kirkova'ya çevredekilerin verdiği tepkiler görüntülendi. Kıyafeti hakkında konuşan Kirkova, “Sorun görünen iç çamaşırında. Bu şekilde yolda yürümek komik, ancak normal zamanda böyle sokağa çıkmaya cesaret etmezdim” dedi.

“Pastel bir yarım üst ve tayt güzel olabilir. Podyumdan sokağa uygun hale getirmek için tonu değiştirmek gerekiyor” diyen Kirkova, “Dürüst olmak gerekirse, sokaktakilerin genel olarak kıyafetimi beğenmesi karşısında şaşkınlık yaşadım” ifadelerini kullandı.

Kirkova, montu ve rujuyla ilgili övgüler duyduğunu belirtirken, birçok kişinin iç çamaşırının üstte olmasını ‘fazla bulduğunu' söyledi. Çekilen görüntülerde sokaktakilerin Kirkova'ya şaşkınlıkla bakması dikkat çekti. West'in defilesini izlemeye, Kim Kardashian da eşinin tasarımlarını giyerek gitmişti.

Kardashian ailesinin sırları ortaya çıktıKardashian ailesinin sırları ortaya çıktı
Loading...