Metallica’nın bas gitaristi Eskişehir Sporlu çıktı

Metallica'nın bas gitaristi Robert Trujillo, son röportajında giydiği Eskişehir Spor formasıyla Türkiye'deki metalcileri şaşırttı.

Metallica’nın bas gitaristi Eskişehir Sporlu çıktı

Bugüne kadar 100 milyondan fazla albüm satan ABD’li trash metal grubu Metallica’nın bass gitaristi Robert Trujillo, “Es Es” formasıyla Türkiyeli hayranlarının dikkatini çekti.

Bass Gear dergisi için röportaj veren Robert Trujillo’nun, üzerine giydiği Es Es amblemli “Eskişehir Spor” forması dikkatli gözlerden kaçmadı.

Derginin Metal-on-Metal köşesi için Megadeth grubunun kurucularından ve aynı zamanda grubun bas gitaristi David Ellefson’a röportaj veren Robert Trujillo, giydiği Eskişehir Spor formasıyla kendisine yöneltilen sorulara yanıt verdi.

Derginin Metal-on-Metal köşesinin aynı zamanda ilk röportajı olan söyleşi, aslında 2014’te yapılan Warwick Bass Camp’ten sonra gerçekleştirilmiş. Söyleşinin videosu ise Bass Gear dergisinin Youtube kanalında da yayınlandı.

Daha önce de İngiliz Napalm Death grubunun vokalisti Barney Greenway, verdiği bir röportajda Fenerbahçe forması giyerek hayranlarını şaşırtmıştı.

FORMA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ’NDEN HEDİYE

Sosyal medyada olay yaratan “Es Es” formasının, Anadolu Üniversitesi’nde akademisyen ve bas gitar sevdalısı Cumhur Dulger tarafından Warwick Bass Days’de Robert Trujillo’ya hediye edildiği konuşulyor. Dulger Facebook hesabında, “Ben de ne zaman giyecek diye merak ediyordum” yazarak haberin fotoğrafını paylaştı.

Loading...