“O Ses Meksika”nın laneti

Meksika'da yayınlanan ses yarışması "The Voice"nin finalisti önceki gün trafik kazasında ölünce yarışmada hayatını kaybedenlerin sayısı dörde çıktı

“O Ses Meksika”nın laneti

Meksika’da dördüncü sezonu yayımlanan ses yarışmasının 18 yaşındaki finalisti önceki gün trafik kazasında öldü.

Lizbeth’in muhteşem performansı

Yarışmada hayatını kaybedenlerin sayısı böylece 4’ü buldu.

“The Voice” adlı ses Yarışmasının Meksika versiyonunda ikiziyle birlikte yarışan 18 yaşındaki Lizbeth Gonzalez Ruiz’in önceki gün trafik kazasında hayatını kaybetmesiyle, yarışmanın 4 sezonunda hayatını kaybedenlerin sayısı 4’e yükseldi.

İkiz kardeşi Lizeth ile birlikte performans sergilemek için ailesiyle birlikte Sonora eyaletinin Guaymas şehrinden Hermosillo şehrine doğru yola çıkan Lizbeth Gonzalez Ruiz, babasının kullandığı aracın takla atmasıyla gerçekleşen kazada hayatını kaybetti. Talihsiz kız Lizbeth’in annesi, babası, ikizi ve kuzeninin araçtan hafif sıyrıklarla çıkarıldığı bildirildi.

HER SEZON BİR ÖLÜM

Meksika’da bu yıl dördüncü sezonu yayımlanan yarışmanın katılımcıları arasında buna benzer bir kazayla ölen ilk kişi Jenni Rivera olmuştu. Yarışmada dikkatleri üzerine çekmesinden sonra Meksikalılar tarafından “Diva” olarak anılmaya başlayan Rivera, 2012’de partneri Paulina Rubio ile sahneye çıkacağı Mexico City’ye giderken uçak kazasında hayatını kaybetmişti.

Beş çocuk annesi 43 yaşındaki Rivera’nın ölümü ülkede derin üzüntüye neden olmuştu. Yarışma ikinci sezonunda ise 35 yaşındaki sunucu Jacqueline Bracamontes’in ikiz bebeklerinden birinin ölümü haberiyle gündeme geldi. Bebeğin ölüm nedeni solunum eksikliği olarak açıklandı.

Üçüncü sezonun yarışmacılarından biri olan 22 yaşındaki Gibran David Martiz’in korkunç bir trafik kazasında ölmesinin ardından dedikodular yükselmeye başladı. Meksika medyasında yer alan haberlerde 12 gün boyunca kayıp olan Martiz’in Veracruz eyaletinde kazada öldüğü belirtilerek, bunun yarışmanın başlamasından bu yana üçüncü ölüm olduğu vurgulandı.

Son kurban Lizbeth Gonzalez Ruiz’in sosyal medyada korkunç kazadan dakikalar önce yayımladığı son mesajı genç kızın benzer bir kazaya kurban gitmekten korktuğunu ortaya çıkardı. Ruiz, Twitter’daki son mesajında “Hayatımda hiç gecenin 3’ünde otobanda yolculuğa çıkmamıştım. korkuyorum” yazmıştı.

Annesi Annesi “ya ben ya bebek” dedi
Loading...