Sözcü Plus Giriş

Pamela Anderson’dan Putin’e yemek daveti

Kanadalı aktris Pamela Anderson, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile hayvan hakları ve çevre konulu bir yemek yemek istediğini açıkladı

Güncellenme: 14:35, 16/07/2015
Pamela Anderson’dan Putin’e yemek daveti

Oyunculuğu yanında hayvan hakları konusundaki aktivistliğiyle de tanınan ünlü oyuncu Pamela Anderson, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile karşılıklı görüşeceği bir akşam yemeği çağrısında bulundu.

“ÜNÜMÜ, DÜNYAYI DAHA İYİ BİR YER HALİNE GETİRMEK İÇİN KULLANMAK İSTİYORUM”

Global News’te yer alan habere göre, Rusya’nın ABD Büyükelçiliği’ne mektup yazan Pamela Anderson bu isteğini yazılı olarak yetkililere bildirdi. Anderson mektubunda, “Sesi uluslararası topluma ulaşan biri olarak, bu imkânımı olabildiğince mütevazi bir şekilde, dünyayı tüm canlılar için daha iyi bir hale getirmek için kullanmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

ABD’de yaşayan Hollywood yıldızı, Putin ile görüşme imkanı bulamazsa Rusya Doğal Kaynaklar ve Ekoloji Bakanı Sergey Donskiy ile de görüşmekten de çok memnun olacağını söyledi.

“RUSYA’YA TEŞEKKÜR EDERİM…”

Pamela Anderson mektubunda, Rusya’nın kürklü fokların korunmasında önemli rol oynadığını belirterek, “Rusya, her yıl birçok fok yavrusunun katledildiği Kanada’nın ürünlerini boykot ederek, kürklere olan talebi azalttı. Rusya’yı bundan dolayı takdir ediyorum” dedi.

DAHA ÖNCE DE PUTİN’E MEKTUP YAZMIŞTI

Anderson daha önce Rusya Devlet Başkanı Putin’e mektup yazarak, İzlanda’dan Japonya’ya bin 700 ton oluklu balina etini taşıyan gemi için Kuzey Deniz Yolu’nun kapatılmasını istemişti.

Pamela'dan Putin'e mektup

Pamela’dan Putin'e mektup

Yayınlanma Tarihi:14:31,