21 Şubat 2015 Sayısal Loto çekilişi – Sayısal Loto sonucu

Sayısal Loto sonuçları burada. Milli Piyango İdaresi tarafından her cumartesi çekilişi yapılan Sayısal Loto 21 Şubat sonuçları ve 954. hafta sayıları burada

21 Şubat 2015 Sayısal Loto çekilişi – Sayısal Loto sonucu

Sayısal Loto sonuçları burada. Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Sayısal Loto çekilişi sonuçları haberimizde. Sayısal Loto’da çekiliş gecesi. Zengin olma hayaliyle alınan Sayısal Loto kuponlarını bayilere yatırmak için son saatler. Sayısal Loto 21 Şubat çekilişi bu akşam yapılacak. Sayısal Lotoda geçen haftadan devir eden yaklaşık 1,5 milyon lira ile bu hafta ikramiyenin 3 milyonu bulması bekleniyor. Sayısal Loto sonuçları bu akşam haberimizde. Sayısal Loto sonuçlarını sayfamızdaki verdiğimiz linkten takip edebilirsiniz.

SAYISAL LOTO SONUÇLARINI ÖĞRENME SORGULAMA SAYFASI

SAYISAL LOTO 14 ŞUBAT ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI

Sayısal Loto’da 953. hafta çekilişinde kazandıran numaralar 2, 8, 11, 15, 17 ve 23 olarak belirlendi.

Sayısal Loto 14 Şubat çekilişinde altı bilen çıkmayınca bir milyon 542 bin 322 lira yirmi dokuz kuruş haftaya devretti.

Milli Piyango İdaresinden yapılan açıklamaya göre, bu haftaki Sayısal Loto çekilişinde 5 bilen 274 kişi, 2 bin 372 lira yirmibeşer kuruş, 4 bilen 12 bin 205 kişi, 40 lira altmışar kuruş, 3 bilen 206 bin 150 kişi, 6 lira altmış beşer kuruş ikramiye alacak. Çekilişte, 2 milyon 516 bin 417 lira ikramiye dağıtıldı.

Hasılattan KDV olarak 1 milyon 614 bin 875 lira 34 kuruş, Şans Oyunları Vergisi olarak da 901 bin 942 lira 7 kuruş kamuya aktarılacak.

SAYISAL LOTO NEDİR NASIL OYNANIR KURALLARI NELERDİR?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen Sayısal Loto, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve şans oyunudur.

Sayısal Loto çekilişi, özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

Sayısal Loto kuponlarından dikkat edilmesi gerekenler…Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal Lotoda devir kuralı…Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, “Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir. Bu şekilde yapılacak devir üç haftadan fazla olamaz. Dördüncü haftada altı numarayı doğru tahmin eden çıkmazsa, bu gruba ayrılan tutar, önceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birlikte beş numarayı (olmaması halinde dört numarayı) bilenler arasında dağıtılır.” olarak belirlenmiştir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...