Sözcü Plus Giriş

İGMD Geleneksel İftar Yemeğini gerçekleştirdi

İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği’nin Geleneksel İftar Daveti 24 Haziran 2015 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

12:45 -
İGMD Geleneksel İftar Yemeğini gerçekleştirdi

İGMD Yönetim Kurulunun tam kadro olarak katıldığı davette İGMD Üyeleri, Gümrük Ticaret Bakanlığı yetkilileri, İş Dünyası ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerin den oluşan 600 civarında davetli katıldı.

Davetin özel konukları arasında İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Sayın Halil İbrahim Bozkuş ve ekibi, Doğu Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Sayın Musa Aydemir ve ekibi, Batı Marmara Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Sayın Muharrem Murat ve ekibi, Gümrük ve Ticaret Bakanlığının yöneticileri, Beşiktaş Kulübü Divan Başkanı Sn. Yalçın Karadeniz yer aldı.

Davetin evsahibiİstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği Yön. Kur. Bşk. Sayın Serdar Kesin; bu özel ve güzel geceye katılarak, soframızı onurlandıran meslektaşlarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu şu sözleri ile ifade etti: “Hayatta yazılı olmayan bazı değerler vardır. Bunlar örf, adet ve geleneklerimizdir. Ramazan toplumun tüm kesimlerinin sevgi, birlik, beraberlik, kardeşlik duyguları içinde el ele verdiği bir aydır. Her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan'ın hatırlattığı değerleri yaşamak, yaşatmak için bizlerde camia olarak kardeşlik duyguları içinde el ele vermeliyiz. Sizlerin ve ailelerinizin Ramazan'ınızı en kalbi duygularımla kutlar, Allah'tan tekrarına kavuşturmasını dilerim. Hayırlı Ramazanlarınız olsun.”  Dedi.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more