Sözcü Plus Giriş

Eston Şehir Mahallem satışta

Eston Şehir projesini satın alarak yarım kalan inşaatları tamamlayan Polatyol Yapı şimdi kendi projesini geliştirdi ve Eston Şehir Mahallem’i satışa çıkardı

18:23 -
Eston Şehir Mahallem satışta

Toplam 68 dönüme yayılan projenin 47 dönümü açık alan olarak tasarlandı. Bu alanın 26 dönümü yeşil alan.

315 konutun yer alacağı projede ortamala metrekare fiyatı 4 bin 300 lira. 45 milyon dolar yatırım değerine sahip Eston Şehir Mahallem'de özgün mimariye sahip apartman daireleri, sıra evler ve villalarla 1+1'den 5+1'e kadar farklı tarzlarda ve planlarda ev tipleri sunuluyor.

Tamamı alçak katlı olan ve bahçe katı ve dubleks seçeneklerinin yer aldığı bloklar projedeki konumuna göre Tepe Evler, Sıra Evler, Yamaç Evler ve Vadi Evler olarak adlandırıldı.

Eston Şehir Mahallem, İstanbul'un gelişim aksında ve yeni ulaşım arterlerinin başlangıç ve kesişim noktasında yer alıyor. Proje Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Boğaz Köprüsü ve 3. Havalimanı'nı şehre bağlayan yolların üzerinde yer alıyor.

Bahçeşehir'e kadar uzanacak metro hattı ile Taksim ve Beşiktaş'a, Marmaray bağlantısı ile Anadolu yakasına rahatça ulaşılabilecek proje, Bahçeşehir'in içinden geçecek hızlı trene yakınlığı ile de değer kazanacak.

Son güncelleme: android-time 21:03 14.12.2015
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more