Ritim İstanbul’un son etabı satışta

Alışverişten ev yaşamına, spordan iş hayatına İstanbul’un sürekli yükselen ritmini yaşatan Dumankaya Ritim İstanbul’un son etabı satışa açıldı 

Ritim İstanbul’un son etabı satışta

İstanbul'un en çok değer kazanan ilçelerinden Maltepe'de modern mimarisi, sahip olduğu Prens Adaları manzarası, alışveriş ve sosyal donatıları ile teknoloji ve konforu bir arada sunan Ritim İstanbul yeni fırsat ve avantajları ile kazandırmaya devam ediyor. Son olarak projesinin en prestijli son etabı satışa çıktı.

Sınırları olmayan ve şehir yaşamı ile bütünleşen Ritim İstanbul, sağladığı sosyal imkânlar ile bölgedeki en kapsamlı ve zengin proje olma özelliği ile öne çıkıyor. Tanınmış markaların yer alacağı cadde mağazaları, büro, ofis gibi ticari üniteler ve teknolojiyi günlük yaşamın odağına almış rezidansları ile Ritim İstanbul projesi, şehirde yeni bir cazibe merkezi olacak.

Cadde mağazaları, yüksek tavanlı ve son derece şık lobi alanları, dinlenme alanları, lounge, restoran ve seyir terası, kültür merkezi, ofis, bürolar gibi özel alanların bulunduğu ve karma bir proje olarak kurgulanan Ritim İstanbul projesinin son etabı hem daire sahibi olmak isteyen oturumcular hem de yatırımcılar için eşsiz ve kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Dumankaya İnşaat'ın satışa sunulan blok için özel bir kampanya sunduğu projede daire sahibi olmak isteyenler yüzde 12'lik peşin indirimden yararlanabilecek.  Satış dönemindeki kampanya kapsamında Ritim İstanbul projesinin en prestijli ve en güzel manzarasına sahip olan bu kulesinden öncelikli olarak daire seçme şansı sunuluyor. Banka kredili alımlarda ise 60 ay 0 faiz gibi farklı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuluyor.

Aurélien Chedjou Dumankaya Sahada

Dumankaya İnşaat ve Al Mazaya, Ritim İstanbul'un son ve en prestijli etabı için sunulan fırsatları çok özel bir reklam kampanyası ile anlatıyor. Galatasaray ile 2015–2016 Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası takım ana sponsoru olan Dumankaya'nın yeni reklam filminde; Galatasaray'ın 21 numaralı formasının sahibi Aurélien Chedjou, Anadolu Yakası'nın en özel karma projesi Ritim İstanbul'u ve sunduğu fırsatları keşfe çıkıyor.

Farklı avantajların sunulduğu ve Kasım 2016'da teslim edilecek blok içerisinde 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1 gibi daire seçeneklerine 426.800 TL'den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün.

Loading...