AKP’de kongre kazanı!

Binali Yıldırım'ın adaylık için nabız yokladığı öğrenildi. Kongre açıklaması yapan Numan Kurtulmuş ise "Tek aday mı var?" sorusuna cevap vermedi.

AKP’de kongre kazanı!

akp-kongre-671" src="https://i01.sozcucdn.com/wp-content/uploads/2015/09/11/davutoglu-akp-kongre-671.jpg" alt="" width="670" height="371"/>AKP, 1 Kasım seçimleri öncesi 5. Olağan Kongresi’ne gidiyor. Davutoğlu’nun yeniden aday olduğu kongrede; Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın danışmanı, eski Ulaştırma Bakanı Binail Yıldırım’ın son güne kadar adaylık için nabız yokladığı öğrenildi. Kulislerde “Parti içi uzlaşı sağlandı. Davutoğlu tek aday” cümleleri yankılandı ancak Numan Kurtulmuş’un dün akşamki açıklamaları kafaları karıştırdı.

“KRİZ YOK” DEDİ AMA…

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, AKP’nin 5. Olağan Genel Kurulu öncesi partide kriz yaşandığı iddiasının gerçeği yansıtmadığını belirterek, “Bunların hepsi kulislerde konuşulan dedikodulardır. İnşallah cumartesi günü güçlü bir şekilde kongremizi yapacağız ve gerçekten Türkiye’de birlik, bütünlük içinde AK Parti bundan sonraki yoluna, iktidar yürüyüşüne devam edecektir” dedi.

“TEK ADAY MI” SORUSUNA YANIT VEREMEDİ!

Kurtulmuş, “AKP kongreye tek adayla mı girecek?” sorusuna ise yanıt vermedi. Kurtulmuş’un sessizliği kongreye saatler kala kulisleri yeniden hareketlendirdi.

Lütfi Elvan'a 'paralel' çiziği!

Lütfi Elvan’a ‘paralel’ çiziği!

Fuat Avni'den Abdullah Gül iddiası

Fuat Avni’den Abdullah Gül iddiası

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...