Sözcü Plus Giriş

Bahçeli Isparta’da

MHP lideri Bahçeli, Isparta'da konuştu.

Güncellenme: 16:04, 15/05/2015
Bahçeli Isparta’da

MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin Isparta mitinginde konuştu.

Bahçeli’nin konuşmasından satırbaşları:

– Ispartalı kardeşlerim cevap versin. Bu yürüyüşte bizimle misiniz? Bu yürüyüşte yanımızda mısınız? Bu yürüyüşte beraber miyiz? O halde bizimle yürü Isparta, bizimle yürü Türkiye.

– Değerli vatandaşlarım, AKP 13 yıla yakın tek başında iktidardır. Fakat AKP aldığı yetki ve iradeyi layıkıyla kullanamamıştır. Ümitler solmuştur, sevinçleri gölgelemiştir. Rezalet olmuş Türkiye’nin önünü perdelemiştir. Fitne olmuş bin yıllık kardeşliğimizi tartıştırmıştır. Ekonomimizi dar boğaza sürüklemiştir. İhanet olmuş vatan ve bayrak düşmanlarıyla masa oturmuştur. Haram olmuş hırsızlıkta suç üstü basılmıştır. Erdoğan ve Davutoğlu müslümanların katiliyle iş tutmuştur.

– Erdoğan çıkmış maneviyat üzerinde başkanlık propagandası yapıyor. Eline Allah kelamını alarak AKP’ye 400 milletvekilini istiyor. Kürtçe Kuran Erdoğan’ın elindedir. Başörtüsü, Kuran, Cami Erdoğan’ın propaganda araçları haline gelmiştir. Erdoğan pusulasını şaşırmış, rotasını kaybetmiştir.

– Bu nasıl bir edepsizliktir. Erdoğan bu günahların bedelini nasıl ödeyecektir. Milletimiz sırlardır Kur’an ile nefes almaktadır.

– Türk milletinin vereceği her karara saygılıyız. Çünkü biz demokrasiye inanıyoruz, Isparta’ya güveniyoruz. Erdoğan’a demokrasi nedir diye sorsak vasıta der. Milli irade nedir diye sorsak AKP’ye oy verenleri gösterir.

– Türk milletinin vereceği her karara saygılıyız. Çünkü biz demokrasiye inanıyoruz. Çünkü biz Isparta’ya güveniyoruz. Erdoğan’a milli irade nedir diye sorsak… AK Parti’ye oy verenleri gösterir. Cumhurbaşkanı olmasına rağmen bize yavru muhalefet demeye devam etmektedir. 2002’de biz gittik. Müslümanların halkına gasp eden işgalciler geldi. 2002’de biz gittiğimizde milliyetsizler geldi. 2002’de biz gittik şehitler çığ gibi arttı. Türkiye’nin bahtı karardı.

– Biz yürüyoruz. Başkaları tir tir titriyor. Erdoğan 24 gün daha ye iç dolaş. Erdoğan 24 gün daha sefa sür. Saltanatına devam et. Aldığın beddualar yoluna taş koyacaktır. Allah’ın adaleti yerini bulacak Türkiye ise özgürlüğüne kavuşacaktır. Aziz Ispartalılar 7 Haziran günü Isparta’dan tarihi bir hamle bekliyorum. Sandık başına gittiğinizde tertemiz bir sayfa açmak için MHP’ye oy verin.

– Emeklilerimize sesleniyorum. Mart ayı ve Eylül ayında emekli destek ödeneğini almak için bizimle yürüyün. Darda kalanlar davetim sizlere gelin bizimle yürüyün. esnafın emekli aylığından kesilen destek priminin kesilmesi için kararlı adımlarla yürüyoruz. Emekli aylığı hesabındaki refah payını mutlaka yükselteceğiz. Emeklilikte yaşa ve prim gün sayısına takılan vatandaşlarımızın mağduriyetlerini kökten çözeceğiz. Büyük şehirlerde şehir içi ulaşım desteği vermek için hevesle yürüyoruz. Bize katılmaya hazır mısınız? İmamsız ve Müezzinsiz cami bırakmayacağız. Alevi inanç önderlerinin sağlıklı bir şekilde ilerlemeleri için üniversitelerde bölümler açılmasını sağlayacağız.

Yayınlanma Tarihi:15:36,