Sözcü Plus Giriş

Bir gösterici bıçaklandı

Beşiktaş’ta göstericilerden biri kimliği belirsiz kişi tarafından karnından bıçaklandı.

Güncellenme: 19:45, 01/05/2015
Bir gösterici bıçaklandı

Yarasının ağır olmadığı öğrenilen gösterici, çevredekilerin ilk yardımının ardından olay yerinden uzaklaştı. Bıçaklanan kişi şikayetçi olmadı…

“HAYATİ TEHLİKESİ SÜRÜYOR”

1 Mayıs olayları sırasında bıçaklanarak yaralanan Özgür Altunbilek’in annesi Gülcan Altunbilek, oğlunun sağlık durumu ile ilgili bilgi verdi.

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirilerek tedavi altına alınan Özgür Altunbilek’in annesi, olayı internetten haber aldığını söyledi ve “Oğlumla konuşabiliyorum ama tam kendinde değil” dedi.

Olaya ilişkin bilgisinin olmadığını belirten Gülcan Altunbilek, “Otopark diye duydum ama, gerçek mi, değil mi, bilmiyorum” diye konuştu.

Oğlunun sağlık durumuyla ilgili olarak da anne, “Doktor ‘Hayati tehlikesi sürüyor’ dedi, bekliyoruz” şeklinde konuştu.

CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt de Özgür Altunbilek’i hastanede ziyaret etti. Altunbilek’in bilincinin açık olduğunu ve konuştuklarını aktaran Öğüt, “Elinden ve karnından bıçaklanmış. Elinde tendon kesiği var. Karnı dikilmiş ama, içeride bir şey olup olmadığını anlamak için gözetim altında tutacaklar” dedi.

Olayın nasıl olduğuna ilişkin bilgi veren Öğüt, “Gaz müdahalesi sonrasında bir otoparka sığınmışlar. Otoparkçı bıçakla saldırmış. Yapan da belli bir adam, ne olduğuna bakacağız” şeklinde konuştu.

 

Yayınlanma Tarihi:17:06,