Sözcü Plus Giriş

Bir tepki de Metin Feyzioğlu’ndan

Metin Feyzioğlu, Meral Akşener’in kaseti olduğu iddialarına çok sert çıktı

Güncellenme: 11:25, 12/05/2015
Bir tepki de Metin Feyzioğlu’ndan

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, yandaş kanallarda MHP Milletvekili Meral Akşener'in kaseti olduğu iddialarının gündeme getirilmesine ilişkin çok sert açıklamalarda bulundu.

“Yazmayacaktım iyice yayılmasına katkıda bulunmayayım diye ama tetikçiler azgınca yazıp durunca, bir kaç söz etmek farz oldu” diyen Feyzioğlu, kaset iddialarını konuşanlara “İktidar tetikçisi sefiller” diye seslendi.

Meral Akşener'den kaset iddiasına sert cevap

Meral Akşener’den kaset iddiasına sert cevap

‘İĞRENÇ İFTİRALARI ZEVKTEN TİTREYEREK…'

İşte Metin Feyzioğlu'nun Facebook sayfasından yaptığı o açıklaması:

“Meral Akşener hakkında uygunsuz kaset var diyen iktidar tetikçisi sefiller. Sizin, dizi filmleriniz var sıfırlama operasyonlarınızda. Üstelik yasal dinleme. Bir vatandaşın, bir kadının namusuna söz uzatmak sizin haddinize mi? Geçti bu devirler geçti. Siyaseti kasetle dizayn ettiğiniz günler bitti. Hem ahlaksız hem namussuz hem de suçlusunuz kaset kaset diye ağzınız köpürerek bağırdığınız; bir insanın namusuna, özel hayatına ilişkin iğrenç iftiraları zevkten titreyerek kanal kanal anlattığınız için.

‘BEYİNLERİNİ BAŞKA YERE NAKLETMİŞ ŞEREFSİZLER'

Bakın düşünme organı beyinlerini başka yere nakletmiş şerefsizler. Sizin Meral Akşener hanımefendi ile kaldırımın aynı tarafında yürümek için abdest alıp, bin defa tövbe etseniz yetmez. Siz şerefli bir Türk kadınının soluduğu havayı solumaya layık olmayan sefil yaratıklarsınız. Eğer Meral Hanım, bu iğrenç saldırılarınız sebebiyle bir damla göz yaşı dökmüş ise, dilerim o göz yaşında boğulur giderseniz sonsuza kadar.

‘VAR MISIN MERAL HANIMLA YÜZLEŞMEYE?'

Son bir not o erkek egemenliği taslayan maçolara. Sana mı düştü kadınların namusunu sorgulamak!

Var mısın Meral Hanımla yüzleşmeye? Var mısın benim karşıma çıkmaya?

Var mısınız herhangi bir kadının karşısında edepsizliğinin hesabını vermeye?

Not: Meral Hanımı sadece basından bilirim. Siyasi görüşlerimiz bazen örtüşür bazen ayrıdır. Ancak bu saldırıda sonuna kadar yanındayım.”