Sözcü Plus Giriş

‘’Çalarken fıtratı hatırlamadılar’’

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Bartın'da AKP'ye ağır sözlerle yüklendi. Davutoğlu'na 'tetikçi' diyen Bahçeli, Başbakan'ın "siyasi garabet" olduğunu ifade etti.

Güncellenme: 19:40, 14/05/2015
‘’Çalarken fıtratı hatırlamadılar’’

KAMİL ELİBOL/BARTIN

Başbakan Davutoğlu’nın ‘'Şeref dersinden çaktığını'' belirten Bahçeli ‘''Sabah Serok, öğlen Mele, akşamüstü Ahmet Hani, gece yarısı Ahmet Sani olan Davutoğlu, sen ve zihniyetin Akif'in karşı kutubusun'' dedi. Bahçeli şu mesajları verdi:

FITRATI HATIRLAMADILAR: Fıtrattan bahsediyorlar, kader diyorlar ama çalarken fıtratı hatırlamadılar. Rüşvet alıp verirken kimsenin aklına da fıtrat gelmedi. Sizler çalıştınız Erdoğan kaçak ve karanlık saray yaptırdı. Siz madende kömür karasından ekmeğinizi çıkardınız, onlar zift gibi vicdanlarıyla kaynakları zimmetlerine geçirdiler. AKP yolsuzluk rekoru kırdı. Soygunculukta zirve yaptı. Yediler içtiler gezdiler. Banka hesapları hırsızlıkla şişirdiler. Saraylarda sefa ve saltanat sürenleri bağışlayacak mısınız? İhanet pazarlıklarını unutmayın.

“Tekme fotoğrafı” yılın fotoğraları arasında gösterildi

HIRSIZLIK ÖRTÜLEMEZ: Partimizin ilan ve materyalleri kanunsuzca toplatıldı. İstanbul'da zabıtalar gece gündüz mesai yapmışlardır. 17-25 Aralık'ı anlatan afiş ve el ilanlarına hayasızca ambargo koymuşlardır. Ama hırsızlığı örtemeyecekler, pisliği saklayamayacaklar. Gerekirse ev ev dolaşacağız, AKP'nin lekeli yüzünü anlatacağız. Uyumayacağız, AKP'nin haram ve hıyanetlerini herkesle paylaşacağız. Hukuk cinayetleri işlense de karşımızda kimse duramaz. Para eritmekle meşgul olan Başbakan ve evlatları, Zonguldaklının aklından çıkmayacaktır.

AKP 37, CHP 30, MHP 14, HDP 10

AKP 37, CHP 30, MHP 14, HDP 10

SAKLANACAK DELİK ARAYACAKLAR: Saflarımızı sıklaştırdık, ne kadar hırsız, hain, alçak varsa önümüzdedir. Her adımızda saklanacak delik arayacaklar, para kasalarına saklanacaklardır. Hırsıza, arsıza, düzenbaza, işbirlikçiye karşı bizimle yürüyün. Cebinizdekini aşıran AKP zihniyeti ile helalleşecek misiniz?

DAVUTOĞLU SİYASİ MİZAH: Türkiye Cumhuriyeti'nin en başarısız Dışişleri Bakanı, şimdilerde Başbakan sıfatıyla hezimetten hezimete koşmaktadır. Erdoğan'ın başkanlık propagandası için kendi makamını hiçe sayarcasına tetikçilik yapmaktadır. Erdoğan kurmakta, Davutoğlu konuşmaktadır. Erdoğan buyurmakta, Davutoğlu yapmaktadır. Kendisi yok hükmündedir. Onurunu ve siyasi şerefini sarayın karanlıklarına bırakmıştır. Davutoğlu siyasi mizah, siyasi garabettir''

Yayınlanma Tarihi:19:39,