Sözcü Plus Giriş
GALERİ CHP il il ön seçim sonuçları 30 Mart 2015 14:05
1 CHP, milletvekili adaylarını belirlemek üzere Türkiye çapında 41 ilde ve 45 bölgede ön seçim yaptı. İşte resmi olmayan sonuçlar...
2 Kesin olmayan sonuçlara göre

İstanbul’da 1. bölge: (1. sıra kontenjan), Gamze İlgezdi , (3. sıra kontenjan), Barış Yarkadaş , (5. sıra kontenjan), Mahmut Tanal, (7. sıra kontenjan), Oğuz Kaan Salıcı, (9. sıra kontenjan), Onursal Adıgüzel, Ali Özcan, Metin Ağırman, Kadir Gökmen Öğüt
3 İstanbul 2. bölge: (1. sıra kontenjan), Aykut Erdoğdu , (3. sıra kontenjan), Dursun Çiçek, (5. sıra kontenjan), Gülay Yedekçi , (7. sıra kontenjan), Didem Engin, (9. sıra kontenjan), Mustafa Sarıgül, Yüksel Mansur Kılıç, Cengiz Alp
4 İstanbul 3. bölge: (1. sıra kontenjan), İlhan Cihaner , (3. sıra kontenjan), Ali Şeker , (5. sıra kontenjan), Eren Erdem , (7. sıra kontenjan), Zeynel Emre , (9. sıra kontenjan), Sibel Özdemir, Sibel Özdemir, Emine Gülizar Emecan
5 Afyonkarahisar: Burcu Kayıkcı, Mehmet Ali Ecer, Mehmet Tuğrul Akkuş, Yalçın Görgöz, Bekir Kasap.
6 Aksaray: Mehmet Öztürk, Haşmet Tekin Ökçe, Mehmet Ali Topaç.
7 Amasya: Mustafa Tuncer, Ramis Topal, Devrim Ersoy.
8 Ankara 1. Bölge: (1. sıra kontenjan), Necati Yılmaz, (3. sıra kontenjan), Aylin Nazlıaka, (5. sıra kontenjan), Ali Haydar Hakverdi, (7. sıra kontenjan), Hikmet Tepe, Gamze Taşçıer, Emre Doğan, Selahattin Emre, Durdu Özbolat, Sema Aksoy, Kazım Sönmez, Faruk Özdemir, Erdoğan Kılıç, Birsen Temir, İlyas Güven Eroğlu.
9 Ankara 2. bölge: (1. sıra kontenjan), Murat Emir, (3. sıra kontenjan), Nihat Yeşil, Ali Rıza Erbay, Celalettin Koç, Semra Dinçer, Barış Ozan Vural, Ali Yılmaz, Servet Ünsal, Selma Ergen, Haydar Doğan, Abidin Şahin, Yücel Artantaş.
10 Antalya: Niyazi Nefi Kara, Deniz Baykal, (3. sıra kontenjan), Mustafa Akaydın, Devrim Kök, Figen Çalıkuşu, Rafet Zeybek, Nusret Bayar, Deniz Filiz, Sultan Yeğen, Sevindik Gizli, Cavit Arı, İbrahim Keser, Murat Bulat.
11 Aydın: (1. sıra kontenjan), Metin Lütfi Baydar, Hüseyin Yıldız, Mehmet Fatih Atay, Ferda Çağlar Erkut, Tayfun Talipoğlu, Ali Ulvi Akoğlu.
12 Balıkesir: Mehmet Tüm, Ahmet Akın, Namık Havutça, Fikret Şahin, Ali Kemal Deveciler, Ensar Aytekin, İrfan Barış, İsmail Aynur.
13 Bartın: Muhammet Rıza Yalçınkaya, Aysu Bankoğlu.
14 Bolu: Tanju Özcan, Yusuf Renkli, Mehmet Burak Cop.
15 Burdur: Mehmet Göker, Kadir Koç, Okan Kurd.
16 Bursa: Ceyhin İrgil, Lale Karabıyık, Orhan Sarıbal, Erkan Aydın, Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Mustafa Şenyurt, Asüde Şenol, Nuray Çohan, İsmet Karaca, Tahir Gürhan Akdoğan, Deniz Baykal, Özgür Şahin, Necati Şahin, Şadi Özdemir, Erkan Dönmez, Ayşe Şahin, İnan Keser, Metin Çelik.
17 Bilecik: Yaşar Tüzün, Ali Çağatay Karaahmet.
18 Çanakkale: Muharrem Erkek, Bülent Öz, Ahmet Küçük, Ali Sarıbaş.
19 Çorum: Tufan Köse, Muharrem Bozdoğan, Dinçer Solmaz, Saim Topgül.
20 Denizli: Melike Basmacı, Kazım Arslan, Gülizar Biçer Karaca, Adil Demir, Ahmet Divarcı, Halis Ödel, Ali Asker Kantürk.
21 Düzce: Zafer Teber, Ali Fuat Şaşoğlu, Ömer Taşlı.
22 Edirne: Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan, Gürkan Güneser.
23 Erzincan: Erdoğan Özyalçın, Yalçın Tanrıverdi.
24 Giresun: Bülent Yener Bektaşoğlu, Selahattin Karaahmetoğlu, İbrahim Akgün, Basri Gürsoy.
25 Isparta: İrfan Bakır, İsa Önder Dinçtürk, Mustafa Ceyhan, İzzet Beydoğan.
26 İzmir 1. bölge: (1. sıra kontenjan), Musa Çam, (3. sıra kontenjan), Tacettin Bayır, (5. sıra kontenjan), Ali Yiğit, Murat Bakan, Muhsin Kurt, Ali Hıdır Uludağ, Ednan Arslan.
27 İzmir 2. bölge: (2. sıra kontenjan), Kemal Kılıçdaroğlu), (3. sıra kontenjan), Mustafa Balbay, (5. sıra kontenjan), Atila Sertel, Kamil Okyay Sındır, Ali Engin, Hüseyin Sezer, Ülkümen Rodoplu.
28 Karabük: Cevdet Akay, Mustafa Akay.
29 Karaman: Mustafa Cem Kağnıcı, Uygar Talay.
30 Kırıkkale: Murat Çakırca, Ziya Kavlak, Hacı Arap Karadurmuş.
31 Kırklareli: Türabi Kayan, Vecdi Gündoğdu, Mehmet Tuna Soykan.
32 Kırşehir: Yılmaz Zengin, Rifat Ertem.
33 Kilis: Mehmet Akif Perker, Ökkaş Aslantaş.
34 Konya: Mustafa Hüsnü Bozkurt, Gülsüm Filorinalı, Mehmet Turgay Bilge, Ali Cemal Cömert, Mehmet Ali Ünal, Ali Sayar, Deniz İndibi Çelik, Hüseyin Yağcı, Ali Tekiş, Saim Sezen, Musa Gökçe, Emine Balık, Mehmet Gayretli, Mehmet Topbaş.
35 Kütahya: Ali Fazıl Kasap, Mehmet Aydın Uzun, Fisun Yıldız, İbrahim Solmaz.
36 Manisa: Özgür Özel, Mazlum Nurlu, Tur Yıldız Biçer, Mustafa Başgülşen, Sabri Temel, Sakine Öz, Abdullah Saka, Hasan Ören, Saniye Ağgül.
37 Nevşehir: Hilmi Bülent Tekiner, Cuma Yorgancı, Mehmet Değirmenci.
38 Niğde: Doğan Şafak, Sevgi Özbek, Ramazan Ertan.
39 Ordu: Seyit Torun, Mustafa Adıgüzel, İdris Yıldız, İsa Yazıcı, Osman Güngör.
40 Osmaniye: Nihat Çerçi, Murat Koluçolak, Serpil Düzgün, Hatice Erdur.
41 Samsun: Kemal Zeybek, Hayati Tekin, Neslihan Hancıoğlu, Fatma Necile Çokay, Müşfik Veysel Erdoğan, Şaban Sevinç, Atıf Tomrukçu, Şevki Yılmaz, Mehmet Atalay.
42 Sinop: Barış Karadeniz, Mustafa Acun.
43 Sivas: Ali Akyıldız, Haydar Gölbaşı, Ulaş Karasu, Baki Çoban, Bülent Renda Deniz.
44 Trabzon: Haluk Pekşen, Ali Türen Öztürk, Ahmet Kaya, Murat Özçilingir, Yavuz Karan, Mustafa Aydın.
45 Uşak: Özkan Yalım, İsmet Akın, Mustafa Aydın.
46 Yozgat: Hasan Aslan Nurdoğdu, Zeynep Kılınçaslan, Gülhanım Ceylan, Hatice Açıkgöz.
47