Reklamsız Sözcü

Saray TV için ilk adım

Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda gerçekleşen ve basına açık tüm konuşmaları TCCB'nin internet sayfasından canlı olarak izlenebilecek.

android-time 13:30
Saray TV için ilk adım
Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda gerçekleşen ve basına açık tüm konuşmaları TCCB'nin internet sayfasından canlı olarak izlenebilecek.

ANKARA- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarını ve programlarını 24 saat canlı yayınlayacak bir televizyon kanalı kurulacağı iddiaları yalanlanırken, TCCB’nin sitesinde yeni bir uygulama başlatıldı.

Cumhurbaşkanlığı’nın sitesindeki yeni uygulama ile Erdoğan’ın Saray’da gerçekleşen basına açık tüm konuşmaları canlı yayınlanacak. 

Foto: TCCB – Erdoğan’ın Saray’da yaptığı konuşmalar, TCCB’nin sitesinden canlı yayınlanacak

Erdoğan’ın bugün Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda yaptığı muhtarlar buluşması Saray’ın sitesinden canlı yayınlandı.

Özellikle yurt dışından karasal yayın ya da uydu yolu ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmalarına ulaşamayan Türk vatandaşlarına yönelik bir adım olarak tanıtılan uygulama, CDN adı verilen bir platform ile hayata geçirilecek.

EŞ ZAMANLI OLARAK CANLI YAYIN HİZMETİ

Bu hizmet ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmaları, yurt içi ve dışında İnternet hizmetinin bulunduğu her yerden canlı olarak, başka bir araca ihtiyaç olmadan izlenebilecek.

SARAY TV KURULACAK İDDİASI

Erdoğan’ın 24 saat boyunca programlarını, konuşmalarını ve Saray’daki kabullerini yayınlayacak bir kanal kurulacağı iddialarına Saray’dan yanıt gelmiş, TCCB kaynakları Saray TV kurulacağı iddialarını yalanlamıştı.

 

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 13:4923.12.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more