Erdoğan’a VIP sinema

AK Saray’da 20 kişilik özel VİP sinema salonu yapılıyor.

Erdoğan’a VIP sinema

SÖZCÜ / ANKARA

Mimarlar Odası Ankara Şubesi, Atatürk Orman Çiftliğinde yapılan Kaçaksaray'da 20 kişilik özel bir sinema salonu tasarlandığını açıkladı. Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan, ”Hukuksuzluğa ve yasa dışılığa boyun eğmeyeceğiz, kaçak sarayın ve kaçak konutun lüks şifrelerini halkımızla paylaşacağız” dedi.

“Koltuklar ceylan derisi mi?”

Sinema salonunun 120 metrekare olacağını vurgulayan Candan ”120 metrekarelik bir alanda 20 kişilik bir sinema salonu demek, kişi başına 6 metrekarelik bir alan demektir” diyen Candan şu açıklamayı yaptı:

“Burada son derece lüks ve son teknoloji ile VIP sinema salonu yapılacak. Koltuklar da özel olarak tasarlanıyor. 10 boyutlu animasyona uygun şekilde hareket, ses, ısı, koku efektleri de yapılacak. Milletvekillerinin meclisteki 5 bin dolarlık ceylan derisi koltuklarını düşündüğümüzde, kaçak konuttaki koltuklar da herhalde yapay deriden yapılmamıştır. Yöneticiler halktan koptukça, filmleri VIP sinemalarda izlemeye başlıyorlar. Kaçak sarayın kaçak konutunda kaçak VİP sinema yapılması manidardır, telifli film seyretmelerini öneririz ”

Candan ”Doğal SİT alanında Atatürk’ün şartlı bağışı ihlal edilerek, hukuksuz bir şekilde, Atatürk Orman Çiftliği’nin bağrına saplanan kaçak sarayla birlikte, kaçak konut, kaçak kongre merkezi kaçak camii ile ilgili, bu hukuksuzluğu yapanlar yargı önüne çıkana kadar mücadelemiz devam edecek” dedi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...