Reklamsız Sözcü

“Fethullah Gülen öldürülüp klonlandı”

Gülen cemaatinin organizasyonları ile ünlü olan İkbal Gürpınar Fethullah Gülen ile ilgili çarpıcı iddialarda bulundu.

android-time 11:00
“Fethullah Gülen öldürülüp klonlandı”
Gülen cemaatinin organizasyonları ile ünlü olan İkbal Gürpınar Fethullah Gülen ile ilgili çarpıcı iddialarda bulundu.

Samanyolu Televizyonu’ndaki bazı programlarda ve Türkçe Olimpiyatları’nda sunuculuk yaparak ünlü olan İkbal Gürpınar Fethullah Gülen ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gürpınar; Akit’e verdiği röportajda Fethullah Gülen’in öldürüldüğünü, yerine ona benzer birinin klonlandığını düşündüğünü söyledi.

Gürpınar, Gülen cemaatinin yayın organı Samanyolu TV’deki programlarla ünlü olmuştu

“BENCE FETHULLAH GÜLEN ÖLDÜRÜLÜP YERİNE BENZERİ KLONLANDI…”

Yeni Akit isimli yayın organına konuşan İkbal Gürpınar, “Fethullah Gülen'le hiç karşılaşmanız oldu mu? Sizce Fethullah Gülen kimdir?” sorusuna “Hayır kendisi ile hiç karşılaşmadım. Fethullah Gülen'in öldürülüp yerine benzerinin klonlandığını düşünüyorum. Çünkü Amerika böyle bir teknolojik güce sahip. İnsanlar geçmişte böylesine aşkla bağlandıkları birinin şimdilerde böyle işler yapabileceğine inanmıyor. Açıkçası ben de öyle düşünüyorum. Dolayısıyla böyle bir şey olabileceğini düşünüyorum.” diye yanıt verdi.

“EN AZ 3 TRİLYON TOPLUYORDUM”

Gülen cemaatine yönelik yaptığı her toplantıda trilyonların toplanmasını sağladığını savunan Gürpınar, “Şimdi bana ‘ekmek yediğin yere laf söyleme‘ şeklinde yorumlar geliyor. Ben onlardan kazandığımın çok daha fazlasını kendilerine yardım olarak geri iade ettim. Her toplantı da 3 trilyon para topluyordum. Anadolu yakasında bir restorantta yapılıyordu toplantılar. Genellikle zengin iş adamları ve  eşleri geliyordu” dedi.

“BABAMI TEHDİT ETTİLER”

Gürpınar babasının da cemaat tarafından, “Zaman gazetesi aboneliğini iptal ettirdiği için” tehdit edildiğini savundu.

 

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 11:5928.12.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more