Sözcü Plus Giriş

‘Hırsızlar hesap verecek mi?’

MHP Ankara adayı Hidayet Vahapoğlu, seçim çalışmaları sırasında vatandaşların kendisine en çok kendisine bu soruyu sorduğunu açıkladı

Güncellenme: 16:23, 24/10/2015
‘Hırsızlar hesap verecek mi?’

ANKARA-SÖZCÜ

MHP Ankara 1. bölge üçüncü sıra milletvekili adayı ve MHP Genel Sekreter Yardımcısı Hidayet Vahapoğlu, seçim çalışmaları sırasında vatandaşların kendisine en çok, ‘'Hırsızlar hesap verecek mi?'' sorusunu yönelttiğini açıkladı.

Vahapoğlu, danışmanı Hülya Diker ile birlikte, SÖZCÜ Gazetesi Ankara Bürosunu ziyaret etti. Ankara Temsilcisi Saygı Öztürk ve Haber Müdürü Emin Özgönül ile görüşen Vahapoğlu, MHP'ye yoğun bir ilgi olduğunu ve seçmenin 1 Kasım'da iktidarı değiştireceğini savundu.

‘'PİŞMAN OLAN ÇOK''

Uzun yıllar Milli Güvenlik Kurulunda görev yapan emekli Albay Hidayet Vahapoğlu, ‘'Daha önce bizden uzak duran ve başka partilere oy veren vatandaşların da ilgisini görüyoruz. Geçmişte AKP'ye oy verdiği için pişmanlıklarını dile getirenlerin sayısı da az değil'' dedi ve şunları söyledi:

‘' Vatandaşımızın merak ettiği 4 ana konu var. Terör ve Türkiye bölünür mü ? Hırsızlar hesap verecek mi ? Dışa bağımlılıktan nasıl kurtulacağız? Yoksulluk kaderimiz mi? sorularını yöneltiyorlar. Bu 4 sorunun cevabı ve çözüm yolu da AKP iktidarını değiştirmekten geçiyor''