İstanbul kabusu yaşıyor!

TEM Otoyolu Silivri-Selimpaşa yönü çok sayıda aracın karıştığı kaza nedeniyle uzun süre trafiğe kapandı. Kazada 1 kişi öldü, 18 kişi de yaralandı.

İstanbul kabusu yaşıyor!

Tem’de zincirleme trafik kazası

İstanbul’da kar yağışının da etkisiyle 3 farklı noktada meydana gelen zincirleme kazalar trafiği kilitledi. TEM Otoyolu Silivri Selimpaşa mevkiinde meydana gelen kazada çok sayıda kişi yaralandı. Çift yönlü olarak trafiğe kapanan yol, uzun uğraşların ardından yeniden açıldı.

VALİ’DEN AÇIKLAMA

İstanbul Valisi Vasip Şahin kazayla ilgili olarak, “TEM’deki kazada 18 araç birbirine girdi. 1 kişi hayatını kaybetti, 10 da yaralı var” açıklamasını yaptı.

TEM Otoyolu’ndaki kazayla ilgili İBB Trafik Kontrol Merkezi'nden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: TEM Tepekent – Edirne yönünde meydana gelen zincirleme trafik kazası nedeniyle tüm şeritler trafiğe kapatıldı. Kazaya müdahale ediliyor. Kaza bölgede çift yönlü yoğunluğa sebep olmaktadır.

Okullar tatil oldu, sosyal medya yıkıldı!Okullar tatil oldu, sosyal medya yıkıldı!

İKİ ZİNCİRLEME KAZA DAHA

İstanbul’da kar yağışının da etkisiyle meydana gelen diğer kazalar da trafiği etkiledi. S.Yolu Zeytinburnu-Bakırköy yönünde meydana gelen zincirleme kaza nedeniyle tek şerit trafiğe kapatıldı. D100 Maltepe-Kartal yönünde yine zincirleme trafik kazası meydana geldi ve yol araç geçişine kapandı.

D – 100’DE TIR, BARİYERİ AŞIP YOL KENARINA UÇTU

D-100 Karayolu Büyükçekmece mevkiinde yoğun kar ve şiddetli tipi nedeniyle kontrolden çıkan TIR bariyere çarpıp yeşil alana girdi.

Edirne yönüne seyir halindeki TIR, saat 11.30 sıralarında kar ve tipi nedeniyle kontrolden çıktı. Bariyere çarpan TIR, yeşil alana girdi. Kazada sürücü hafif yaralandı. Kaza nedeniyle trafik tek şeritten sağlandı. Sürücü ambulansla Avcılar Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...