Kaymakam Kadir Güntepe kendi istemiş!

Kadir Güntepe, İçişleri Bakanlığı’na verdiği dilekçesinde, görev yapmak istediği yerlerden birinin de Beytüşşebap olduğunu açıkladı.

Kaymakam Kadir Güntepe kendi istemiş!

Ali Ekber ERTÜRK / ANKARA

Telefonlarına çıkmayan Gençlik ve Spor Genel Müdür Vekili'ne twitter sayfasından “Padişah mısın” diye çatan Amasya'nın Hamamözü İlçe Kaymakamı Kadir Güntepe Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesine atandı.

Ancak bu atama bir “sürgün” değil… Atama Kaymakam Güntepe'nin isteğiyle gerçekleşti. Güntepe, İçişleri Bakanlığı'na verdiği dilekçesinde, görev yapmak istediği yerlerden birinin de Beytüşşebap olduğunu bildirdi ve dilekçesini twitter hesabından paylaştı. Kaymakam Güntepe, “Birilerinin oralarda görev yapması lazım” diye yazdı.

İçişleri Bakanlığı da Güntepe'nin isteğini kabul ederek Beytüşşebap'a atamasını yaptı. Güntepe ‘' Bu tayin tamamen kendi irademle oldu. Bakanlığımıza verdiğim tayin talep dilekçesinde bu ilçede görev yapabileceğimi belirtmiştim. Bakanlığımız talebimizi uygun bulup, ülkemizin bu güzel ilçesine şahsımı görevlendirdi. Beytüşşebap da, güzel ülkemizin diğer ilçeleri gibi şerefli bir şekilde görev yapılacak memleketinizin bir parçası olan vatan toprağıdır.” dedi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...