Reklamsız Sözcü

MHP’nin kaderi yarın belli oluyor!

Olağanüstü kongre tartışmalarıyla çalkalanan MHP'de, İstanbul il teşkilatı kararını verdi. İl teşkilatının yarın kararını açıklayacağını duyuruldu.

android-time 13:58
MHP’nin kaderi yarın belli oluyor!
Olağanüstü kongre tartışmalarıyla çalkalanan MHP'de, İstanbul il teşkilatı kararını verdi. İl teşkilatının yarın kararını açıklayacağını duyuruldu.

Deniz Ayas/İSTANBUL

Sinan Oğan, Koray Aydın ve Selim Kaptanoğlu'nun liderlik için adaylığını açıkladığı, Meral Akşener'in de adaylığa hazırlandığı MHP’de olağanüstü kongre için imza toplama çalışmaları sürüyor. Olağanüstü kurultayın toplanabilmesi için bin 232 degeleden 275 delegenin imzası gerekiyor. Söz konusu isimlerin imza toplama operasyonu için en önemli kalelerden olan 300’ye yakın degeleye sahip İstanbul teşkilatında da hareketlilik sürüyor.

FOTO:DHA/Arşiv

İSTANBUL TEŞKİLATI KARARINI VERDİ

MHP’deki olağanüstü kongre çağrıları için İstanbul teşkilatının kararını verdiği duyuruldu. MHP İstanbul Merkez Yürütme Kurulu Üyeleri, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları ve Kongre Üst Kurul Üyeleri yarın aldıkları kararı açıklamak üzere Haliç Kongre Merkezi’nde biraraya geleceği belirtildi.

FOTO:DHA Sinan Oğan MHP Genel Başkanlığı için adaylığını açıklayan ilk isim olmuştu.

300’ye yakın delegeye sahip İstanbul’un teşkilatının tavrının ‘ortak’ olacağı konuşuluyor. Bu, MHP’deki koltuk yarışının İstanbul teşkilatı tarafından şekillendirileceği anlamına geliyor.

FOTO:DHA Alınan kararı MHP İstanbul İl Başkanı Bülent Karataş açıklayacak

GENEL MERKEZİN DE ADAYLARIN DA GÖZÜ ANKARA’DA

MHP İstanbul İl Başkanı Bülent Karataş’ın yarın sabah açıklayacağı karardan çıkacak sonuç şimdilik merak konusu.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more