Reklamsız Sözcü

Sabiha Gökçen’de delil aranıyor

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda dün gece yaşanan patlamanın ardından havalimanı çevresinde polis geniş kapsamlı arama başlattı.

android-time 16:13
Sabiha Gökçen’de delil aranıyor
Sabiha Gökçen Havalimanı'nda dün gece yaşanan patlamanın ardından havalimanı çevresinde polis geniş kapsamlı arama başlattı.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bir kadın temizlik işçisinin ölümü bir kadın temizlik görevlisinin de yaralanmasıyla sonuçlanan patlamanın ardından havalimanı çevresinde polis geniş kapsamlı arama yapıyor.

Foto: DHA -Polis ekipleri havalimanı çevresinde delil aradı

Onlarca polis havalimanı çevresindeki boş arazilere dağılarak inceleme yaptı. Polis, arazinin bazı bölümlerine güvenlik şerdi çekerek delil arıyor. Havalimanı çevresindeki ormanlık arazide de arama çalışması yapıldı.

ATATÜRK HAVALİMANI’NDA SIKI GÜVENLİK

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bir kişinin hayatını kaybettiği bir kişinin de yaralandığı olay sonrası Atatürk Havalimanı'nın giriş noktalarında ki aramalar da sıklaştırıldı.

Güvenliğin üst düzey uygulandığı İstanbul Atatürk Havalimanı'nda da polis güvenlik önlemlerini artırırken yol kontrol noktasında durdurulan araçlarda ve şoförlerin üzerinde aramalar da daha detaylı yapılıyor.

Polis bir arama esnasında aracın bagajında bulduğu baltaya el koydu. Polis ekipleri avuç içi bilgisayarlarla (PDA) kimlik bilgilerini girerek GBT (Genel Bilgi Toplama) kontrolü yapıyor.

DHA

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 16:2223.12.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more