Reklamsız Sözcü

RTÜK’te Cem Küçük depremi!

Yandaş Cem Küçük 'lağvedilecek' dedi, izleme dairesi lağvedildi.

android-time 12:45
RTÜK’te Cem Küçük depremi!
Yandaş Cem Küçük 'lağvedilecek' dedi, izleme dairesi lağvedildi.

Ali Ekber ERTÜRK / ANKARA

RTÜK'te “yeni yıl depremi”. Star yazarı Cem Küçük'ün hedef gösterdiği ve “lağvedilecek” dediği RTÜK'ün en önemli dairesi olan İzleme ve Değerlendirme Dairesi'nde şok operasyon yapıldı.

Yandaş kalem Cem Küçük’ün hedef gösterdiği RTÜK dairesi kapatıldı

Önceki akşam alelacele yapılan operasyonla dairede çalışan personellerin hemen hepsi görevlerinden alınıp başka birimlere atandılar.

İşte, RTÜK'ü sarsan operasyon listesi:

İzleme ve Değerlendirme Dairesinden Uzman Denetçi Erhan Esmeray, Üst Kurul Uzmanları Yüksel Embel, Nergis Akıncı, Sevgi Hasipek, Meltem Özde, Hatice Baştuğ, Üst Kurul Uzman Yardımcıları Sevilay Gedik, Yakup Kevkiroğlu ve Mustafa İmal: Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı'na, Üst Kurul Uzmanı Mustafa Safaz ve Uzman Burcu Özbaki: Uluslararası İlişkiler Dairesi Başkanlığı'na, Üst Kurul Uzmanları Nevin Yılmaz, Ayça Çemlıbel ve Aslı Soydan: Kamuoyu, Yayın Araştırmaları ve Ölçme Dairesi Başkanlığı'na, Üst Kurul Uzmanı Bengü Bilgin: Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği'ne, Üst Kurul Müşaviri Yılmaz Kesmeci: İdari Mali İşler Dairesine, Memur Ahmet Fethi Fırat: Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı'na.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 12:5630.12.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more