‘Sizin kıbleniz para desteleri olmuş’

Demirtaş: Sizin artık kıbleniz haşa, para desteleri olmuş. Para desteleri. Dolar destelerine, Euro destelerine tapıyorsunuz.

‘Sizin kıbleniz para desteleri olmuş’

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş “Benim Kâbe’m bir tanedir. Mekke’dedir. Buna rağmen ısrarla yalan söylemeye devam ediyorlar. Benim Kabe’m Taksim değil. Taksim değil ama ben biliyorum ki siz yönünüzü paraya çevirerek, mala mülke taparak hayatınızı yozlaştırmışsınız. Sizin artık kıbleniz haşa, para desteleri olmuş. Para desteleri. Dolar destelerine, Euro destelerine tapıyorsunuz” dedi.

Erdoğan hedef gösterdi, HDP'ye ateş açıldı

Erdoğan hedef gösterdi, HDP’ye ateş açıldı

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş partisinin Batman mitinginde konuştu. Taksim ve Kabe tartışmalarına değinen Demirtaş, “Bir kez de gel gözümün içine bakarak “Sen Taksim’e Kâbe’mizdir” de. Yüzüme bakarak bu yalanı söyle. Cesaretin varsa, meydanlarda atıp tutmak yerine canlı yayında tartışalım. İnançları farklı farklı olanlar vardır. Herkes Müslüman değil olmak zorunda da değil. Ben bir Müslümanın elhamdülillah. Benim Kâbe’m bir tanedir. Mekke’dedir. Buna rağmen ısrarla yalan söylemeye devam ediyorlar. Benim Kabe’m Taksim değil. Taksim değil ama ben biliyorum ki siz yönünüzü paraya çevirerek, mala mülke taparak hayatınızı yozlaştırmışsınız. Sizin artık kıbleniz haşa, para desteleri olmuş. Para desteleri. Dolar destelerine, Euro destelerine tapıyorsunuz” diye konuştu.

Barış Atay'a ceza ve beraat

Barış Atay’a ceza ve beraat

“SERVET, LÜKS, İSRAF İLE BAŞLARI DÖNDÜ ZEHİRLENDİLER. GÜÇ ZEHİRLENMESİ YAŞADILAR”

Demirtaş, “Para, pul, mevki, makam, koltuk, servet, lüks, israf ile başları döndü. Zehirlendiler. Güç zehirlenmesi. Her zehirlenmenin de bir ilacı vardır. HDP güç zehirlenmesi yaşayanların ilacıdır, ilacıdır” dedi. DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...