Sözcü Plus Giriş

AKP'ye yakın Star gazetesinin yandaş kalemi Cem Küçük, “Başka Türkiye yok” başlıklı “toplumsal uzlaşma” mesajı veren AKP'ye yakın Yenişafak'ın başlattığı kampanyaya sert çıktı.

AKP'ye yakın Star gazetesi yazarı Cem Küçük, “Başka Türkiye yok” başlıklı “toplumsal uzlaşma” mesajı veren AKP'ye yakın Yenişafak'ın başlattığı kampanyaya sert çıktı. Cem Küçük eski AKP'lileri ise “Seçim geçsin diye bekliyoruz” diyerek tehdit etti.

Cem Küçük bugünkü yazısında “Bu uzlaşma saçmalığından vazgeçin” diyerek Yenişafak'ı hedef aldı. Yenişafak ve toplumsal uzlaşma isteyenlerle “kavga edeceklerini” ifade eden Küçük, “Yenilgiyi görünce, güç ellerinden kayınca toplumsal uzlaşma diyenlerle biz kavga etmeye devam edeceğiz” dedi.

“ESKİ AK PARTİLİLERE DE YAPTIKLARINI HATIRLATACAĞIZ”

Cem Küçük, AKP'lilere yönelik tehditlerini sürdürerek şunları yazdı:

“Yaptıkları ihanet ve ettikleri kötülüklerin hesabını hukuk önünde soracağız. Seçim geçsin diye bekliyoruz. İhanet ve yanlış içerinde olan eski AK Partililere de yaptıklarını hatırlatacağız. Bunun için bir bedel ödememiz gerekiyorsa onu da ödemeye hazırız.”

“HA, ÖZÜR DİLERLER, YANLIŞ YAPTIK, BİZE ACIYIN DERLERSE…”

Uzlaşın demenin kendilerince “küfür” sayıldığını söyleyen Cem Küçük, yazısını şöyle sonalandırdı:

“Bu ülkeye her türlü hainliği yapan, Türkiye'ye karşı başka ülkelerin yanında saf tutan, yabancı istihbaratın kölesi olan, bu ülkeyi müstemlekeye çevirmek isteyen herkes düşmanımızdır. Bunlarla uzlaşın demek bize küfür etmektir. Bu milleti yok saymak demektir.

Ve ihanet eden herkesle hukuk içerisinde bütün gücümüzle mücadele edeceğiz. Teröre arka çıkan tüm sermaye ve medya kuruluşlarını püskürteceğiz. Ha, özür dilerler, yanlış yaptık, bize acıyın derlerse o zaman pişmanlık yasasından yararlanıp onları affedebiliriz.”

Yayınlanma Tarihi:12:41,