Sözcü Plus Giriş

‘7 Haziran’da emekli olacaklar’

CHP Hatay milletvekili ve milletvekili adayı Mevlüt Dudu seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Güncellenme: 16:29, 18/05/2015
‘7 Haziran’da emekli olacaklar’

CHP Hatay milletvekili ve 25. dönem milletvekili adayı Mevlüt Dudu ‘'Elini sıktığım her vatandaşımızın gözünde ışık görüyorum. Halkımız mevcut iktidarı 7 Haziran seçiminde Emekli yapacaktır''dedi

CHP Hatay milletvekili ve milletvekili adayı Mevlüt Dudu seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hatay'ı karış karış gezen ve vatandaşlarla bir araya gelen milletvekili Mevlüt Dudu partisinin adım adım iktidara yürüdüğünü belirterek ‘' Elini sıktığım her vatandaşımızın gözünde ışık görüyorum. Halkımız artık onlara inanmıyor ve güvenmiyor. 7 haziran seçimi sözün bittiği yerdir ve kırılma noktasıdır.'' dedi.
Partisinin seçim bildirgesinin iktidarı telaşlandırdığını ileri süren milletvekili Dudu ‘'Hep eleştiriyorlar kaynak bulamayacağımızı söylüyorlar. Oysa yanılıyorlar söylediğimiz her sözün, her vaadin kaynağı vardır bunlar 2007'de çıraklık dönemimizi tamamladık, şimdi kalfalık dönemimiz başlıyor dediler. 2011 seçimlerinden sonra da Ustalık dönemimiz başladı dediler. Bende şimdi diyorum ki; 7 haziran da Emeklilik döneminiz başlıyor emeklilik…Dört yıl içinde bütün vaatlerimizi yerine getireceğiz. Bu seçimde halkımız iktidarı CHP'ye, Kemal Kılıçdaroğlu'nun tertemiz ellerine teslim edecektir.'' şeklinde konuştu.