Adana’da bir ‘swinger vakası’ daha

Adana'da 'swinger' sitesi üzerinden bulduğu şahıslarla fuhuş yapan 2 küşü suç üstü yakalandı.

Adana’da bir ‘swinger vakası’ daha

Geçtiğimiz günlerde çıkan ‘swinger’ usulü fuhuşun bir örneği daha yine Adana’da yakalandı. ‘Swinger’ sitesi üzerinden bulduğu erkeklere sevgilisi 24 yaşındaki H.S.’yi pazarladığı öne sürülen 33 yaşındaki M.T.D., müşteri gibi evine gelen polislere yakalandı. Polisleri çıplak karşılayan ve müşteri ile birlikte grup seks de yaptığı iddia edilen M.T.D., tutuklandı.

Swinger partilerinin ayrıntıları ortaya çıktı

Swinger partilerinin ayrıntıları ortaya çıktı

İddiaya göre, merkez Seyhan İlçesi’ne bağlı Bahçeşehir Mahallesi’nde maddi problemleri olan ve ev kirasını ödeyemez duruma gelen M.T.D., 2 yıldır birlikte yaşadığı H.S.’ye para karşılığında eşli seks yapma teklifinde bulundu. Parasızlıktan zor duruma düşen H.S. de teklifini kabul etti. İnternet üzerinden swinger sitesine (eş değiştirme) üye olup, burada erkeklerle görüşen M.T.D., burada sevgilisine müşteri ayarladı. Sevgilisini 350 liraya pazarlayan M.T.D., zaman zaman evine gelen erkeklerle birlikte sevgilisiyle cinsel ilişkiye girip grup seks de yaptı.

Swinger davası başladı: ‘Fantezi yaptık'

Swinger davası başladı: ‘Fantezi yaptık'

ÇIPLAK KARŞILADI

Ahlak Büro Amirliği ekipleri, bir ihbar üzerine çifti takibe aldı. Swinger sitesi üzerinden M.T.D.’ye müşteri gibi cep telefonu üzerinden ulaşan ekipler, saati için 350 liraya anlaşma sağladı. İki bira ve bir paket sigara alınması durumunda fiyatın 300 liraya düştüğünü aktaran M.T.D., eşli seks yaptıklarını da söyledi. Durumu kabul eden polis, M.T.D.’nin verdiği adrese gitti. Genç kadının fantezi kıyafetlerle beklediği sırada polise kapıyı çıplak bir halde M.T.D. açtı. İçeri giren polis, daha önce seri numaraları alınmış parayı M.T.D.’ye verdi. Parayı kabul etmeleri üzerine kimliğini açıklayan polis, çifti gözaltına aldı.

BİRBİRLERİNİ SUÇLADILAR

Emniyet Müdürlüğü’ne getirilen genç kadın, M.T.D.’nin internet üzerinden kendi adına konuşmalar yaptığını, cinsel içerikli fotoğraflarını siteye koyup müşteriler bulduğunu söylediği öğrenildi. M.T.D. ise son olayın dışında hiç bir şeyden haberi olmadığını savunurken, her şeyi sevgilisinin yaptığını iddia etti. H.S., serbest bırakılırken, adliyeye sevk edilen M.T.D., tutuklandı.

DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...