Ahmet Mekin kimdir? Ahmet Mekin ölümden döndü!

Ahmet Mekin trafik kazası geçirdi ve ölümden döndü! Ahmet Mekin kimdir?

Ahmet Mekin kimdir? Ahmet Mekin ölümden döndü!

Oyuncu Ahmet Mekin ölümden döndüğü bir kaza geçirdi. Önceki gün Muratpaşa ilçesi Yeşilbahçe Mahallesi Portakal Çiçeği Bulvarı ile 1462 Sokak kavşağında meydana gelen kazada Ahmet Mekin yaralandı. Kızının evinden çıkan Ahmet Mekin'e, yolun karşısına geçmek üzereyken Özlem Özdemir yönetimindeki 07 FFN 62 plakalı otomobil çarptı. Çarpmanın etkisiyle havaya savrulan Ahmet Mekin, yol kenarındaki taşların üzerine düştü. Başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan sanatçı için ambulans çağrıldı.

83 yaşındaki Ahmet Mekin, Özel bir hastaneye kaldırıldı. Ahmet Mekin'in başındaki kesilen yerlere dikiş atıldı. Kalça kemiğine aldığı darbe nedeniyle sağ kasığında ödem oluşan ve vücudunun çeşitli yerlerinde de çizikler meydana gelen Ahmet Mekin, hastanedeki tedavisinin ardından evine gönderildi. Yaşadığı şoku uzun süre üzerinden atamayan emektar sanatçı, yaralanmadan dolayı bazı projelerini iptal ettirme riskiyle karşı karşıya kaldığını belirterek, kendisine çarpan sürücüden şikayetçi olduğunu söyledi.

AHMET MEKİN KİMDİR?

17 Ağustos 1932 doğumlu Ahmet Metin tiyatro ve sinema oyuncusudur. Kariyerinde çeşitli ödüller de kazanan Ahmet Mekin; Kanun Kanundur, Kuruluş, Aşktan da Üstün, Kelebekler Çift Uçar, Bir Türk’e Gönül Verdim, Düğün, Urfa İstanbul & Beşikteki Miras, Selvi Boylum Al Yazmalım, Kavanozdaki Adam, Çaresizler, Bir Adam Yaratmak, Ben, 72. koğuş, Ateş Dağlı, Kadın Asla Unutmaz, Bugünün Saraylısı, Kağıt, Kayıp Şehir, Umut Üzümleri dizi ve filmlerinde rol almıştır.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...