AKP’li adayı eleştirince dövüldü!

AKP'li adaya "burası siyaset yapma yeri değil" diye çıkışan şahıs iteklendi oğlu ise tokatlandı.

AKP’li adayı eleştirince dövüldü!

Çanakkale’de bahar şenliğine katılan ve sahneye çıkıp konuşma yapmak isteyen AKP İstanbul Milletvekili ve Çanakkale Milletvekili Adayı Bülent Turan’a; Mustafa Yılmaz adlı vatandaş ‘Burası siyaset alanı değil’ diyerek tepki gösterdi. Adı öğrenilemeyen bir diğer vatandaş da önce Yılmaz’ı itti, ardından babasına yardıma koşan Bülent Yılmaz’ı tokatladı. Gerginlik jandarma ve çevredekilerin araya girmesiyle büyümeden sona erdi.

Çanakkale Karadenizliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (ÇAKARDER) tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenen Geleneksel Karadenizliler Bahar Şenliği; dün  Çan-Biga Karayolu’nun beşinci kilometresindeki Altıkulaç Köyü Hafızın Düzlüğünde yapıldı. AKP İstanbul Milletvekili ve Çanakkale Milletvekili Adayı Bülent Turan, CHP Çanakkale Milletvekili ve Adayı Ali Sarıbaş, MHP Çanakkale Milletvekili Adayı Kürşat Tuna da etkinliğe katıldı. Şenlikte birer konuşma yapmaları için tüm adaylara söz verildi. Son konuşmacı AKP İstanbul Milletvekili ve Çanakkale Milletvekili Adayı Bülent Turan, sahneye çıkınca ortalık bir anda karıştı.

“BURASI SİYASET ALANI DEĞİL”

AKP’li Turan’ın konuşması sırasında Altıkulaç Köyü’nde yaşadığı öğrenilen Mustafa Yılmaz, sahnenin önüne kadar gelerek, “Burası siyaset alanı değil?” diyerek tepki gösterdi. Bunun üzerine bir başka vatandaş araya girerek Yılmaz’a tepki gösterip itti. Durumu gören Yılmaz’ın oğlu Bülent Yılmaz ” O benim babam” diyerek sahnenin önüne koştu. İsmi öğrenilemeyen bu kişi, Bülent Yılmaz’a tokat atınca ortam bir anda gerildi. Sahnedeki sunucu “Lütfen, hoşgörülü olalım. Hani güzel başlamıştık, birbirimize saygımız sevgimiz olacaktı. Rica ediyorum efendim” diye anons yaptı. Araya giren jandarma, kavgayı ayırdı.

“SELAM VERİP İNECEKTİM”

AKP İstanbul Milletvekili ve Çanakkale Milletvekili Adayı Bülent Turan konuyla ilgili şunları söyledi:”Ben selam verip inecektim. Fakat diğer siyasi partilerimiz bize ithamlarda bulundukları için cevap verme ihtiyacı hissettim. Burası er meydanı, burada herkes konuşur, herkes tartışır.” (DHA)

Osman Can'dan önemli açıklamalar

Osman Can’dan önemli açıklamalar

AKP'de 'eşcinsel' kafa karışıklığı

AKP’de ‘eşcinsel’ kafa karışıklığı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...